Animcija. Black lagoon

Ar norėtumėte sužinoti kaip gyvena šiuolaikiniai piratai?

Istorija prasideda nuo to, kad piratai užpuola laivą norėdami pasisavinti Rokuro Okajima vežama kompaktinį diską su slapta informacija. Revy neužtenka vien disko, jinai sumano gauti dar ir išpirką, todėl Rokuro paimamas įkaitu. Tačiau kompanija vietoj to, kad mokėtų išpirką pasiunčia samdomus žudikus susidoroti su visais. Rokuro suprasdamas, kad po tokio įvykio nėra prasmės grįžti atgal į kompaniją, pasilieka su piratais. Piratai jam duoda pravardę – Rock

Pagrindiniai personažai. Rokuro Okajima Rock - inteligentiškas, gana naivus jaunuolis, didelis bailys, dažnai panikuoja, pridaro problemų, tačiau kritinėse situacijoje jo protas staiga sužiba. Jis visuomet rengiasi baltais marškiniais ir juodomis kelnėmis.

Revy Two Hand – yra visiška priešingybė Rock, nekantri, karštakošė, tačiau labai talentinga šaulė. Dalis istorijos sukasi apie šių asmenybių tarpusavio konfliktus, jų skirtingas požiūris, kilmė ir suvokimas dažnai virsta karštais ginčais.

Antraeiliai personažai. Dutch – kompanijos Lagoon Company savininkas ir direktorius, dažnai į kitus veikėjus kreipiasi kaip į savo darbuotojas ir pabrėžia, jog yra atsakingas už jų gerovę darbo metu.

Benny – gykas, kompiuteristas, mechanikas ir šiaip daugelio galų meistras. Kaip ir Rock gyvenime nėra į rankas paėmęs pistoleto.

Šie keturi žmonės yra Lagoon Company personalas, kuris plaukioja greitaeigiu kateriu Black Lagoon. Kaip sakė Dutch: „Mes tik pristatymų kompanija, kuri kartais pažeidžia įstatymus“. Tačiau kiek žiūrėjau serialą, neatsimenu, kad nors vieną krovinį Lagoon Company būtų pristačiusi sėkmingai, tai klientas apgauna, tai vėl kokios nors priežastys sutrukdo.

Pratęsiant kalbą apie antraeilius personažus, dar norėčiau paminėti vienuolę Edą iš Rip-Off Church. Eda keikiasi, geria alkoholi taip pat kaip ir bet kuris kitas mafijozas, tačiau man įstrigo tai, kad jinai cituoja bibliją visuomet pasirinkdama citatas, kuriose Dievas prašo susimokėti. Nesu tikras, ar biblijoje yra tokie sakiniai, bet skamba tikrai smagiai.

Veiksmas vyksta išgalvotame Roanapur mieste, kuriame gyvena vien tik mafijozai. Tarp kurių yra dvi didžiausios grupuotės - tai rusų Hotel Moscow vadovaujama mis Balalaika ir kinų Honkongo triada vadovaujama Chang. Daugelis nusikaltėlių eina atsipalaiduoti ir išgerti alaus į barą Yellow Flag, kuris serialo metu buvo bent du kartus visiškai sunaikintas.

Vienas gana keistas dalykas yra tai, kad istorijos trunka ilgiau nei vieną seriją, tačiau trumpiau nei vieną sezoną.

Visą serialą reiktų padalinti į dvi dalis.

2006 metais sukurtus du sezonus po dvylika serijų, dvidešimt keturių minučių ilgio. Atsižvelgiant į tai apie ką serialas reikia pastebėti, jog serialo vaizdinė dalis labai padori - nėra nuogo kūno, per visas serijas gal du kartus parodė papus. Tačiau to paties negalima pasakyti apie garsą. Jeigu serialus vertinitų pagal fuck skaičių per minutę, tai jo reitingai būtų neįtikėtinai aukšti. Ir reikia pastebėti, jog kartojamas ne vienas tas pats žodis, tačiau įgarsintojai padirbėjo tikrai kūrybingai.

2011 metais sukurtas Roberta's Blood Trail penkios serijos po trisdešimt penkias minutes. Nors teoriškai istorija vyksta tame pačiame pasaulyje, tačiau tai nėra tas pats. Šioje istorijoje moteriškos lyties veikėjos eina į dušą vien tam, kad jas būtų galima nupiešti nuogas. Rock vaizduoja kažkokį proto bokštą – blogio genijų. Atsiranda daugybė „flashback“, apie vaikystę bei įvykius ankstesnėse serijose. Nebėra to rokenrolo, kuris vežė anksčiau ir aš kalbu ne apie muziką, o apie jausmą. Kaip anime jis būtų neblogas, tačiau neatitinka anksčiau iškeltų aukštų standartų ir visiškai sugadina nuomonę apie serialą. Aš primygtinai rekomenduočiau šios dalies nežiūrėti.

Paprastai aš bandau papasakoti geriausią seriją, tačiau šiuo atveju norėčiau pasiūlyti pažiūrėti geriausią ištrauką youtube.

Serijos ilgis: pirmi du sezonai – 24 minutės, trečias – 35 minutės.

Sezonų skaičius: 3

Epizodų skaičius: 29

Kūrimo metai: 2006, 2011

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę