Kaip išsirinkti šunį

2024-07-02 19:53:14

Yra daugybė straipsnių lietuvių kalba šita tema, aš juos skaičiau ir nei vienas man nepatiko. Taigi, reikia parašyti savo. Prieš skaitydami toliau privalote perskaityti mano ankstesnį tekstą: Dvylika priežasčių, kodėl jūs neturėtumėte įsigyti šuns. Nebijokite šitas tekstas niekur nepabėgs ir lauks jūsų grįžtant. Ankstesnis tekstas suteiks šiek tiek konteksto jūsų sprendimui.

Perskaitėte? Gerai, tęskime.

Stalo žaidimas. Wandering towers

2024-06-28 21:46:03

Ant žaidimo dėžutės parašyta, kad šis žaidimas yra tinkamas vaikams nuo 10 metų. Ar 7 metų vaikas nemokės suskaičiuoti iki 6 du kartus? Tai yra žaidimas vaikams: labai paprastos taisyklės ir labai didelis sėkmės elementas.

Stalo žaidimas. Hibachi

2024-06-21 21:11:20

Tokio tipo žaidimo dar nesu aprašęs šitoje svetainėje. Šitame žaidime jūs fiziškai mėtote sunkius, plastikinius žetonus ant žaidimo lentos. Taip, jūs perskaitėte teisingai, šitame žaidime reikia mėtyti. Stalo žaidimas su fiziniu aktyvumu? Kažkas originalaus!

Alyvuogės

2024-06-18 12:05:42

Mokslininkai darydami tyrimus pastebėjo, kad tam tikrų regionų žmonės gyvena ilgiau. Apie kokius regionus aš kalbu? Vienas iš jų yra viduržemio zona. Savaime suprantama, kad visi nori gyventi ilgiau, taigi, viduržemio regiono dieta tapo vienu iš madingiausiu dalyku. Kas yra neatskiriama viduržemio regiono dietos dalis? Alyvuogių aliejus.

Alyvuogių aliejus turi keistą istoriją. Jis buvo labai populiarus pas senovės graikus ir romėnus. Žlugus Romėnų imperijai, alyvuogių aliejus pasitraukė iš dėmesio centro. Atradus viduržemio regiono dietą, alyvuogių aliejus vėl tapo geidžiamiausia preke.

Pakalbėkime apie viską po truputi.

Stalo žaidimas. Urbify

2024-06-14 13:10:46

Jeigu paklaustumėte manęs kokius jausmus sukelia šitas žaidimas, aš nežinočiau ką jums atsakyti ir tai yra viskas ką jums reikia žinoti apie šį žaidimą.

Šio žaidimo taisyklės yra tikrai paprastos ir vis dėl to jos yra tokios, kad mano smegenys negali suvokti ir planuoti du ar tris ėjimus į priekį.

Knyga. Sebastien de Castell - Spellslinger

2024-06-01 11:13:04

Ši knyga turi labai gerą idėją. Tavo likimas bus nuspręstas suėjus 16 metų. Tie, kurie turi magijos taps burtininkais. Tie, kurie neturi magijos taps tarnais. Pagrindinio veikėjo – Kellen gimtadienis ne už kalnų, bet jo magija mažėja dienomis. Ką jis darys?

Knyga. Martha Wells - System Collapse

2024-05-18 11:55:40

Tai yra knygos Network effect tęsinys. Šita knyga vyksta toje pačioje vietoje, joje dalyvauja tie patys veikėjai, tačiau nuotykis yra kitas. Ankstesnė knyga kaip ir yra kibirkštis šitai istorijai, bet jos nėra labai susiję.

Stalo žaidimas. Fall of Rome

2024-05-17 09:39:37

Pandemic šeimoje yra be proto daug žaidimų, tačiau iš visų jų tik Fall of Rome atkreipė mano dėmesį. Fall of Rome autoriais yra Matt Leacock ir Paolo Mori. Matt Leacock iš garsėjo sukurdamas Pandemic, tačiau tai buvo nepirmas jo kooperacinis žaidimas. Aš turiu Paolo Mori sukurtą Ethnos, tačiau jis išgarsėjo kurdamas karinės tematikos žaidimus.