Knyga. Allan Cole, Chris Bunch - Vilkų pasauliai

Tai antroji Steno nuotykių ciklo dalis. Kadangi nežinau nuo ko pradėti pasakojimą, tai pasakysiu, jog aprašymas ant nugarėlės tiek pat bendro turi su knyga kaip ir vasara su žiogais. 

Vienoje planetoje tyrinėtojai aptiko X-mineralą. Aš nesityčioju, jis tikrai taip vadinasi. Mineralas pagal savo savybes yra labai tinkamas naudoti karinėje pramonėje. Bėda, ta kad planeta yra taip vadinamoje Vilkų pasaulių grupėje. Vilkų pasauliuose gyvena religinė grupuotė susiskaldžiusi į nuosaikiuosius ir fundamentalistus. Amžinasis Imperatorius įsako sunaikinti fundamentalistus ir pasodinti kontroliuojamą vadovą nuosaikiesiems.

Sudėtinga misija yra paskiriama Stenui ir Aleksui Kilgurui. Vyrai nuvyksta į Vilkų pasaulius ir patiria daug nuotykių, apie kuriuos galite skaityti knygoje.

Nors knygą sudaro penkios dalys, man tai labiau panašu į apsakymą ir romaną. Be abejonės visoje istorijoje dalyvauja tie patys pagrindiniai veikėjai ir visos dalys susijusios su pagrindinę mintimi.

Beje, viliginas yra ginklas, kuriame telpa 1400 šovinių. Autoriai tik gerokai įsibėgėję į veiksmą sugalvojo paaiškinti ką reiškia tas keistas žodis.

Knygoje yra ir daugiau visokių kliurkų. Steno komanda pirmą kartą sutikusi naują žmonių grupuotę nusprendžia juos pavadinti dženisarais. O jau kitame skyriuje „blogiečiai“ mąsto: „Mes dženisarai“. Kažkaip prie superherojaus savybių autoriai ryškiai pamiršo paminėti aiškiaregystę...

Mano vertinimas:

– buvau pasiilgęs knygų apie superprotingus superherojus, kuriems sekasi, todėl knyga man patiko.

Brukštelk žinutę