Knyga. Christopher Rowley - Kautynių meistras

Tai trečioji Parazitų trilogijos dalis. Man kyla klausimas: ar galima pakeitus pagrindinių veikėjų vardus parduoti tą pačią istoriją kaip dvi knygas?

Tiek antroje, tiek trečioje dalyse žmonės paradę turtus ir garbę netikėtai randa kažkokį keistą radinį ir tikisi, jog jis jiems sugražins sėkmę bei turtus. Tas radinys be jokios abejonės yra parazitas. Veiksmas vyksta kokioje nors atkampioje, visų pamirštoje planetoje, kurioje negalioja jokia galaktinė valdžia, klesti korupcija ir korumpuoti visi pradedant aukščiausiais vadovais baigiant tik ką gimusiu kūdikiu. Yra vienas ar keli žmonės, kuriems nepatinka esama tvarka ir bando kažką pakeisti...

Čia aš papasakojau iš karto dvi knygas. Skirtumas tarp antros ir trečios knygos yra 2000 metų, tačiau nesijaučia jokio evoliucinio ar technologinio progreso.

Jeigu reikėtų įvardinti keletą veikėjų tai. Pulkininkė Luiza Čang paskiriama vadovauti į Vekselio planetą, siekiant išsiaiškinti korupcijos lygį bei ilgainiui pakeisti visus korumpuotus pareigūnus naujais ir sugražinti galaktinę valdžią TKA, turbūt nereikia sakyti, jog naujos vadovės niekas nemėgsta.

Beje, Kautynių meistras yra parazito vardas.

Mano vertinimas:

– jeigu jums patiko antroji dalis, tai turėtų patikti ir šita, o visais kitais atvejais pasiieškokite kitos knygos skaitymui.

Brukštelk žinutę