Knyga. Damien Broderick - Žaidžiantys dievus

Ką darytumėte, jeigu sužinotumėte, jog tokių visatų, kuriose yra planeta Žemė milijonai? Tiesa, kiekviena visata kažkuo skiriasi viena nuo kitos.

Neoriginali idėja, tikrai neoriginali.

Panašią idėją galite rasti: Erdvėlaikio spąstuose, Amžinybės ritualai, Nuosavas kosmosas, Karo dievai, Žvaigždžių gambitas...

Žodžiu, knygų daug - geru mažai. Kuo ši skiriasi nuo kitų? Galbūt tuo savyje apjungia garsiausių filmų elementus: Vyrai juodais drabužiais, Terminatorius, Matrica, Šoklys... Tai pirmoji mano fantastinė knyga, kurioje net trys skyriai skirti gėjams, dvejuose iš jų jie užsiima savo reikalu... Džiaugiuosi, nebent tuo, jog šita knyga neiliustruota. Apskirtai šitoje knygoje labai daug vietos skirta visiems galams, vien paaiškinimui kaip naudotis tualetu skirti du puslapiai. Jeigu visą tą š būtų nuleidę, tai knyga lengvai tilptų į 100 puslapių.

Nusipirkau knygą, dėl įspūdingo aprašymo ant knygos nugarėlės. Tačiau knygos nugarėlė su knyga turi tiek pat bendro kiek kotukas su obuoliu. O jeigu tiksliau, ant viršelio pateikta knygos pati geriausia ir įdomiausia vieta - įžanga. Tai apie ką knyga?

Vieną dieną pagrindinis veikėjas Augustas Zebekas sužino, jog jo tetos vonioje šeštadienio vakarais atsiranda lavovai, nusprendęs patikrinti jis išsiaiškina, jog vonia yra perdavimo taškas kažkokiems žmonėms save vadinančiais žaidėjais. Tuomet jis pasileidžia per pusę kosmoso ieškoti gražios panos, kuri jį, aišku, įsimyli ir... O paskui dar puse knygos apie kažką... Per visą knygą autorius taip ir nesugeba paaiškinti koks žaidimas vyksta ir kodėl Zebeko šeimos nariai, apie kuriuos Augustas nieko anksčiau nežinojo vadina save žaidėjais.

Prie kiekvieno skyriaus viršuje, kampe parašytas pagrindinio to skyriaus veikėjo vardas.

Skaitydamas šią knygą sužinojau, jog Yggdrasill - Pasaulio medis skandinavų mitologijoje yra falo formos. Pridedu paveikslėlį (nebijokit išsididinti), rastus falus, prašome apibraukti raudonai...

Knygos gale parašyta, jog apie tolesnius pagrindinių veikėjų nuotykius reikia skaityti knygos tesinyje "K-mašinos". Įdomu, ar knygoje "K-mašinos" parašyta, jog apie ankstesnius Augusto nuotykius reikia skaityti "Žaidžiantys dievus"?

Mano vertinimas:

- intelektualinė masturbacija

Brukštelk žinutę