Knyga. Glen Cook - Nuožmiosios aukso širdys.

Dar viena Gareto nuotykių knyga. Neskaitant pasaulio ir daugelio tų pačių veikėjų, knygos visai nesusiję ir galima skaityti pradedant nuo bet kurios iš jų.

Šį kartą į Garetą kreipėsi dominė Vila Daunt, nes buvo pagrobtas Audrų Valdovės sūnus. Tačiau, ji nesamdė seklio, sugražinti pagrobtąjį, o tiesiog norėjo pasikonsultuoti, kaip teisingai atlikti mainus. 50–tajame puslapyje Audrų valdovės sūnus grįžo namo. Tačiau istorija dar tik prasideda ir viskas kuo toliau darosi vis painiau, o lavonų kiekis gausėja. Tiesa, Garetas, neturi užsakovo, bet dėl gražios merginos ir savo draugo gali padaryti viską, kaip rašoma knygoje "paskutinis riteris likęs negailęstingame pasaulyje". Daugiau nepasakosiu paskaitykit patys, galiu pasakyti, jog istorija tikrai gerai supainiota. Diduomenės gyvenimas tik iš išorės atrodo tobulas, tačiau kuo toliau Garetas, lenda, tuo daugiau sužino nedorų šeimos paslapčių.

Kaip pirmoje knygoje čia reiktų tikėtis humoro, seklio Gareto kitų žmonių, veiksmų bei žodžių kandžių komentarų. Įvairiausių keistų būtybių: elfų, loghirų, goblinų, raganų... Ir be abejonės gražių moterų.

- tikrai šauni knyga, tačiau perdaug panaši į pirmąją, kad imčiau dievinti.

Brukštelk žinutę