Knyga. Glen Cook - Šaltos varinės ašaros

Tai trečioji knyga iš seklio Gareto nuotykių serijos. Šį istorija kaip ir visos kitos neapsieina be moterų...

Vienu metu darbui Garetą bando nusamdyti keli žmonės, labai graži moteris, kuri sakosi buvusi jo kaimynė vaikystėje bei paslaptingas vyras nenorintis atskleisti tikrosios savo tapatybės. Tačiau seklys nenusiteikęs darbui, todėl pirmąjį užsakymą perleidžia savo pažystam, o antrojo iš vis atsisako. Bet žaidimas jau prasidėjo ir kažkas žada didelius pinigus už Gareto galvą. Miesto mafijos galva Čodas mano jog yra skolingas sekliui už išgelbėtą gyvybę ir jį gina siūlydamas dar didesnius pinigus už užsakovo galvą...

Garetui labai nepatinka istorija, į kurią jis buvo įpainiotas. Tuo labiau, kad šį istorija susijusi su religija. Ten, kur yra pinigai, viskas paprasta ir galima gretai išsiaiškinti, tačiau ten kur įsimaišo religija, jokie logikos dėsniai negalioja. Religinių fanatikų nepaveiksi logiškais argumentais, jų veiksmai taip pat paprastam žmogui nėra logiški.

Šioje knygoje sutiksite jums jau pažystamus veikėjus iš pirmų dviejų: Numirėlį, Morlį Dotsą, Diną ir keletą kitų. Taip pat rasite gerą humoro dozę bei painią istoriją.

Mano vertinimas:

Iš tiesų šita dalis man patiko labiau nei antroji, tačiau iki pirmosios dar trūksta.

PS. Ar jau sakiau, kad Eridano knygų aprašymai ant viršelio neverti, net sudilusios kelnių sagos?

Brukštelk žinutę