Knyga. Harry Harrison - Mirties planeta

Knyga susideda iš romano „Mirties planeta“ ir apsakymo „Bėgimas nuo ugnies“. Romanas „Mirties planeta“ yra to paties pavadinimo septinių knygų ciklo pirmoji dalis.

„Mirties planeta“. Jasonas dinAltas yra sukčius, jis keliauja iš vieno kazino į kitą ir visada laimi. Tačiau laimi ne dėl to kad lošia nesąžiningai, bet jis turi telepatinių galių, kurios leidžia numatyti iškrintančius kauliukus.

Kerkas Pyras pateikia Jasonui pasiūlymą, kurio jis atsisakyti negali. Visą laiką Jasonas galvojęs, kad yra vienintelis pranašus žmogus, sutikęs Kerką supranta, jog Pyras yra pranašesnis ir užsimano pamatyti planetą, kurioje gimsta tokie žmonės.

Pyro planeta yra labai nesvetinga, kiekvienas augalas, kiekvienas gyvūnas stengiasi nužudyti žmones. Ne gana to, nuolatos vyksta gyvūnų ir augalų evoliucija ir jie tampa vis pavojingesni. Vaikai nuo pat mažens specialiose mokyklose mokomi išgyvenimo, o tikras pyrietis niekada nesiskiria su ginklu.

Kaip seksis išgyventi Jansonui šioje planetoje skaitykite knygoje.

„Bėgimas nuo ugnies“. Yra ne viena realybės linija, o daug. Vienos realybės skiriasi vos viena smulkmena, kitos visiškai neatpažįstamos. Vienose gyvenimas yra toks pat geras kaip pas mus, kitose, deja, labai pavojingas. Tarp realybių galima nesudėtingai keliauti. O daugiau sužinosite perskaitę apsakymą.

Mano vertinimas:

– romanas užkabina nuo pat pirmo puslapio, apsakymas kiek silpnesnis.

Brukštelk žinutę