Knyga. Harry Harrison - Raitieji Barbarai

Tai yra trečioji Mirties planetos ciklo dalis.

Kai perskaičiau pirmą knygą ėmiau galvoti, kas tokio dar gali atsitikti Mirties planetoje ir nieko nesugalvojau. Nieko nesugalvojo ir pats rašytojas. Šios kaip ir antros ciklo knygos veiksmas vyksta už Mirties planetos ribų. Tiesa pasakius, jeigu neskaitysite antros knygos, o iš karto griebsite šią dalį nieko neprarasite.

Pyro planetoje žmonėms išgyventi darosi vis sunkiau ir sunkiau, todėl Jasonas dinAltas suranda kitą planetą ir pasiūlo ten persikelti gyventi pyriečiams. Vienintelė problema, jog jo rasta Laimės planeta jau apgyvendinta agresyvių laukinių barbarų ordų. Bebaimiai barbarai yra labai drąsus bei karingi ir jau spėjo išvyti ankstesnius kosmoso užkariautojus. Tačiau Jasonas turi planą kaip viską pakeisti savo naudai.

Šioje knygoje taip pat sutiksite jau gerai pažįstamus iš pirmos knygos pyriečius: Metą, Kerką ir Resą.

O dabar toks nedidelis spoileris, kritika. Įsivaizduokit jūs esate barbarų vadas, ar tik ką sutiktą bardą paskirtumėte savo asmeniniu patarėju ir temptumėtės kartu su savimi į visus žygius? Kažkaip keistai nelogiškai atrodo kaip Jasonas taip greitai ir lengvai užkariaują pasitikėjimą.

Mano vertinimas:

– paprastai kiekviena sekanti ciklo knyga būna prastesnė už prieš tai buvusią, tačiau taip nenutiko šiuo atveju. Knyga tikrai maloniai ir įdomiai susiskaitė.

Brukštelk žinutę