Knyga. Mike Resnick - Antrasis kontaktas

Knygą sudaro Mike Resnick romanas „Antrasis kontaktas“ ir Paul Ash apysaka „Didysis kardas“. Pakalbėkime apie viską iš eilės.

Mike Resnick Antrasis kontaktas. Pirmasis žmonijos kontaktas su ateiviais įvyko 2042 metais, kai žmonijos ir ateivių laivai sunaikino vieni kitus. Antrasis įvyko 2065 metais laivo “Teodoras Ruzveltas” kapitonas nušovė du įgulos narius ir liepė grįžti į Žemę. Maksas Bekeris yra paskiriamas kapitono advokatu. Visi nori, kad kapitonas prisipažintu neveiksniu ir byla būtų baigta, tačiau kapitonas tvirtina, jog jo du įgulos nariai buvo ateiviai. Maksas Bekeris tuo netiki, bet būdamas geru advokatu ima ieškoti informacijos, kuri padėtų jo klientui ir tuomet visi liudininkai ima dingti.

Ar dažnai jums į rankas patenka romanas, kurio 90% turinio sudaro dialogai? Kadangi, didžioji dalis yra dialogai, tai yra gausu vandenuko. Baisu skaityti, kaip ateityje žmonės naudojasi modemais, kad prisijungtų prie interneto, kad hakinimui reikia mokėti prancūzų ir žinoti kokia kalba parašytas kompiuteris. Nors bendrai paėmus romanas skaitosi neblogai ir yra gana įdomus.

Paul Ash Didysis kardas. Vietinių gyventojų vadas vardu Didysis kardas bando užmegzti ryšį su planetos svečiais Didžiąją gentimi. Didžioji gentis – tai žmonės. Trumpa, gana nuotaikinga istorija.

Mano vertinimas:

– apysaka man patiko labiau nei romanas, bet perskaitę abu neturėtumėte gailėtis.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)