Knyga. Mirzakarimas Norbekovas - Energetinė klizma, arba tetos Niuros iš Skylėnų triumfas

Tai antroji Norbekovo knyga išleista lietuvių kalba. Knyga iš rusų kalbos vertė Sigitas Parulskis, trūkumas tai ar privalumas spręskite patys.

Knyga sudaryta iš keturių dalių, tačiau perėjimo nuo vienos dalies prie kitos praktiškai nesijaučia.

Iš pradžių Norbekovas pradeda pasakoti apie skyrybas. Norint, kad santuoka būtų sėkminga reikia: 1) kas keturiasdešimt dienų ruoštis vestuvėms 2) kas keturiasdešimt dienų jaunoji turi pakeisti išvaizdą 3) kas keturiasdešimt dienų reikia pakeisti guolį 4) kas keturiasdešimt dienų reikia pakeisti vyrėją. Paaiškinimą, kodėl reikia laikytis šitų ir kitų taisyklių rasite knygoje.

Autorius teigia, jog šeima pradeda formuotis tik praėjus dviems metams po bendro gyvenimo. Kas septynis metus šeima patiria krizę, kurią įveikus šeimos nariai tampa vis artimesni. Tikra šeima susiformuoja, tik po penkiasdešimt metų bendro gyvenimo.

Norbekovas teigia, jog meilė užsimezgusi baruose, niekada neišlaiko išbandymo buitimi ir visuomet baigiasi skyrybomis, nes namuose žmonės niekada nebūna tokie išsipustę kaip baruose. Autorius teigia, jog tėvų parinktos santuokos visuomet yra sėkmingesnės, nes tėvai parinkdami jaunąją visuomet atsižvelgdavo į žmonių tipų suderinamumą. Aiškiai matosi, jog Norbekovas nėra skaitęs Žemaitės kūrinių.

Toliau autorius pereina prie žmogaus energetinio kokono ir pristato pratimus jam sutvirtinti, pagerinti. Dalis pratimų yra eilinė mankšta pvz. atsilenkimai, dalis pratimų yra vizualizacijos pvz. reikia įsivaizduoti obuolį. Dalies pratimų atlikimo instrukcijų tiesiog nesupratau. Ir dalis pratimų yra pateikta kitose autoriaus knygose, jeigu ši bus perkama, tai galim tikėtis, jog ir tos kitos knygos bus išleistos...

Turiu prisipažinti, jog esu per daug silpnų nervų, jog skaityčiau kaip daromas ginekologinis masažas.

O knyga baigiama pluoštu iliustracijų skirtų nuspalvinimui, kurios greičiausiai buvo pridėtos tik tam, kad knygą sudarytų reikiamas puslapių skaičius.

Skaitant knygą, nuolatos susidaro įspūdis, jog esminę informaciją autorius specialiai nutyli, o gal tiesiog pritrūko fantazijos.

Mano vertinimas:

– sunku vertinti knygą, kai neatlikai joje aprašytų pratimų, YPAČ jeigu nesupratai jų instrukcijų arba jie yra pateikti kitose knygose...

Brukštelk žinutę