Knyga. Ray Aldridge - Mechaninis orfėjas

“Mechaninis orfėjas” yra trečioji trilogijos „Išvaduotojas“ dalis. Na pasiguosti galiu tuo, kad ant knygos nugarėlės yra išvardintos visos trys dalys.

Trečioji knygos dalis prasideda, ten kur baigėsi antroji. Ruizas Avas ir faraoniečiai plaukia laivu, per vandenyną. Tačiau jų kelionė nesitęsia ilgai. Neilgai trukus juos į nelaisvę paima roderigiečiai. Koreanos Heiklaro sužinojusi, kad agentas pateko į roderigiečių rankas skubą jį išpirkti. Vergvaldei pavyksta paimti faraoniečius, o Ruizas pabėga.

Avas sužino, kad Alonso Juberės tvirtovėje yra įtaisas vadinamas Mechaniniu orfėjui, kuris gali visus žmones paversti paklusniais vergais. Nors ir labai nenori, agentas grįžta į Gyvatyną, kad sunaikintų įtaisą.

Kas tiksliai yra Mechaniniu orėjas sužinosite perskaitę knygą.

Mano vertinimas:

– įtampą, nenuspėjamumą ir nuotykius rašytojas išlaiko iki pat prieš paskutinės akimirkos. Tik prieš paskutinei akimirkai pritrūksta… Bet gal nereikia reikalauti per daug?

Bendrai vertinant visą trilogiją – man patiko ir yra viena iš geriausių istorijų skaitytų paskutiniu metu. Jeigu esate pasiryžę perskaityti apie 750 puslapių, tuomet aš jums rekomenduoju paskaityti šitą trilogiją.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)