Knyga. Ray Aldridge - Pasaulio imperatorius

“Pasaulio imperatorius” yra antroji trilogijos „Išvaduotojas“ dalis. Kaip manote ar kur nors apie tai parašyta? Man pasisekė, kad visai atsitiktinai nusipirkau ir pirmąją... 

Kartais galvoju, kad į knygyną reikia eiti su laptopu ir iš karto internete tikrinti ar mane sudominusi knyga nėra koks nors tęsinys...

Ši istorija prasideda ten pats kur baigėsi pirmoji dalis: Ruizas Avas ir faraoniečiai skrenda užgrobtu laivu.

Iš principo tai ką aš galiu papasakoti apie knygą yra spoileris.

Knyga galima padalinti į dvi dalis. Pirmojoje Ruizas Avas ir faraoniečiai bėga nuo vergvaldės Koreanos Heiklaro, kuri juos vejasi. Bėgliai patiria daug nuotykių ir patenka į piratų miestą - Gyvatyną.

Antroje dalyje Ruizas Avas kreipiasi pagalbos į seną savo pažystamą, genetiką, monstrų kūrėją – Publijų. Publijus sutinka pagelbėti, tik tuo atveju, jeigu agentas nužudys Alonso Juberę. Kai pradeda nagrinėti užduoti, Ruizas supranta, kad tikroji jo misijos užduotis buvo ne sugauti kontrabandininkus, bet surasti genšų buveinę, kuri ir yra Juberės namai.

Genšai – ateivių rasė sugebanti keisti žmonių smegenis ir paversti juos paklusniais robotais.

Knyga baigiasi tuo, kad Ruizas Avas ir faraoniečiai išplaukia į vandenyną. Publijus prieš mirtį pasako, jog vienas iš faraoniečių buvo genšuotas ir jo užduotis nužudyti agentą.

Mano vertinimas:

– nežinau ką turi šis autorius, bet jo stilius man patinka.

Brukštelk žinutę