Knyga. Sergej Lukjanenko, Vladimir Vasiljev - Visagalio akis

Šį kartą Eridanas mane apgavo. Matyt, jie specialiai ant knygos užrašė du perkamiausius savo autorius, kad prisiviliotų daugiau tokių aukų, kaip aš. Aš tikėjausi dar vieno įdomaus romano, o ką gavau? Tris apsakymus, beje kodėl ant viršelio paminėti tik du autoriai, nors knygoje yra tris skirtingi?

Vladimir Vasiljev – „Visagalio akis“. Pasakojimas apie seną ritualą, kurį atlieka dviejų vienuolynų atstovai: kiekvienais tigro metais artefaktą vadinamą Visagalio Akimi, reikėdavo pernešti į kitą vietą. Tačiau šį kartą nebus taip lengvą, kadangi į jį kėsinasi visokio plauko grobikai ir galvažudžiai.

Dale Baley – „Pasaulio pabaiga, kokią mes ją įsivaizduojame“. Dėl neaiškių priežasčių vienu metu mirė viso pasaulio žmonės ir liko tik pagrindinis veikėjas. Apsakymas išsiskiria originaliu pasakojimo stiliumi, tačiau tai nereiškia, kad jums reiktų jį skaityti.

Sergej Lukjanenko – „Negrabaila“. Viskas prasidėjo nuo to, kad vienas iš dviejų hercogų valdantis valstybę, nusprendė pašalinti kitą ir jam tai pavyko. Nužudyto hercogo sūnus keliauja į pasaulį ir ieško kaip galėtų atkeršyti tėvo žudikams. Mane prajuokino jau pirma apsakymo pastraipa. Lukjanenko fanams ši istorija patiks labai.

Mano vertinimas

– iš tiesų apsakymai geresni nei šis įvertinimas, bet aš numušiau balus už apgavystę.

Ps. Man labai patiko knygos viršelis, gal kas žino kur gauti originalų paveiksliuką, kad galėčiau papuošti savo darbalaukį?

Brukštelk žinutę