Knyga. Steve White - Demonų vartai

Du vyrai Kharvonas ir Valdaras atvyksta į Miestą ir sužino, jog kažkas imperatoriaus dvare užsiminėja juodąja magija. Kažkas nori iš kito pasaulio į šį pakviesti demonus. 

Prieš jų akis atsiveria dalykai, kurių nežinodami vyrai gyventų daug lengviau ir laimingiau, tačiau dabar kariams teks kovoti ne tik už savo gyvybes ar savo karalystės laisvę, bet už viso pasaulio likimą.

Dabar aš galvoju, ką jums dar papasakoti, jog neišpliurpčiau viso siužeto. Tai tiesiog dar vienas fantastinis pasaulis, kuriame gyvena narsūs kariai bei burtininkai saugantys pasaulį nuo demonų.

Neturiu ką daugiau parašyti, todėl toliau bus spoileris. Mieste kariai sutinka senai nematyta burtininką Nyrthimą, kuris parodo jiems tikruosius demonus ir padeda kautis su jais. Burtininkas taip pat papasakoja, jog demonus iškviesti nori imperatorė, bet netrukus paaiškėja, jog į reikalą įsivėlęs ir pats imperatorius. Tai sužinoję kariai skuba grįžti į gimtinę ir pasiruošti mūšiui su imperatoriaus kariauna, kurią sudaro ne tik žmonės, bet ir demonai. Praleidau pikantiškas smukmenas, bet pricipe papasakojau visą siužetą ir turbūt jau numanote kaip knyga baigsis.

Šią knygą galima lyginti su A.D. 999, o idėja apie gretimus pasaulius t.y. iš kur atsiranda demonai galima lyginti su Erdvėlaikio spąstuose.

Mano vertinimas:

- knyga skaitosi lengvai ir įdomiai, jeigu jums tai pirma fantastinė knyga, tai tikiu, jog patiks, o man tai tik dar viena knyga apie demonus norinčius užkariauti pasaulį.

Brukštelk žinutę