Knyga. Steve White - Titanų kalvė

Tai kas parašyta ant knygos nugarėlės yra kaip ir tiesa. Vienintelė nedidelė smulkmena, jog knyga nevisiškai apie tai.

Tai ką aš pasakosiu toliau galima vadinti spoileriu. Tiesiog perspėju.

JAV armija vykdo eksperimentą, kurio tikslas atrinkti žmones turinčius telepatinių galių. Paaiškėja, jog tokius kriterijus atitinka vos 1/10.000. Po kruopščių atrankų lieka vos keletas šimtų kareivių iš kurių trys turi ypač didelį potencialą: Derekas Sekretas, Polis Rinaras ir Lorena Vesterfeld.

Tuomet jiems yra atskleidžiama paslaptis, jog egzistuoja būtybės iš kitos erdvės vadinamos dievais. Tie dievai ištikimiausius savo sekėjus praeityje iš skęstančios Atlantidos perkėlė į kitą planetą Kroną, kurioje vis dar galioja magija. Šiuo metu Krone vyksta pilietinis karas ir viena pusė kovai su magais padedami dievų nori pasitelkti Žemės telepatus.

Siužetas skamba labai įdomiai ar ne? Deja... Didžioji istorijos dalis vyksta laboratorijose tiek Žemės, tiek Krono, kur mokslininkai sapalioja įvairias pseudomokslo teorijas ir atlikinėja eksperimentus. Veiksmo vos keli puslapiai knygos pradžioje ir pabaigoje.

Autorius visą knygą pasakoja iš trečio asmens pozicijų koncentruodamasis apie Dereką, tačiau ties vidurių keletas skyrių kažkodėl yra apie Polį, o Lorena iš viso reikalinga tik tam, kad Derekui būtų su kuo miegoti.

Mano vertinimas:

– knyga yra labai nebrandi, net gi sakyčiau vaikiška, nors psuedomokslo mėgėjams galėtų patikti.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)