Knyga. Vadim Panov - Vedliai kryžkelėje

Ką gi pagaliau Maskvos klubas susilaukė tęsinio. Kaip pasakojau apie Maskvos klubą, tai tikrai buvo labai įdomi knyga, tačiau vienas klausimas buvo neatsakytas, būtent į šį klausimą koncentruojasi antroji knyga. Beje, aprašymas ant knygos viršelio nevertas nė sudilusio skatiko.

Tie, kurie skaitė pirmąją knygą sutiks visus pažystamus veikėjus: Maksą Kaufmaną, Mišą Ščeglovą, Gregą Slonovskį, Emira Go, Motulę Dašą, Matildą, Kirilą Griaznovą, Alavą ir dar keletą kitų.

Pirmojoje dalyje viskas sukosi apie Romano Fadejavo firmą bei jo dukterėčią Petrą Kroncl, šioje dalyje Petra taip pat yra viena iš pagrindinių veikėjų ir dalis veiksmo sukasi apie ją.

Kaip ir pirmoji dalis, šį taip pat gerai su narpliota. Pagrindinės linijos: kova dėl AST prezidento posto, Petros paieškos, bandymas nuversti/nužudyti Kaufmaną iš AST Maskvos skyriaus viršininko pareigų, pabaisos paieškos.

Nuo pirmosios skiriasi truputėli stilius, kiekvienas skyrius pradedamas pasakojimu pasivirusiu tekstu, kuris rodos nesisieja su visa istorija ir ką jis turi bendro paaiškėja tik knygos gale. Šioje dalyje žmonės daugiau pasikliauja burtais bei mistika, pirmojoje didesnis akcentas dėtas naujausioms technologijoms.

Klausimas: ar bus dar viena dalis? Deja, manau, kad bus

Vertinimas:

– knyga tikrai šauni ir galvosūkis supintas gerai, tačiau jeigu neskaitėte pirmosios dalies, tikrai negaliu pasakyti, jog verta pradėti nuo antrosios.

Brukštelk žinutę