Knyga. Vladimir Vasiljev - Laukinių sunkvežimių medžioklė

Ar galite įsivaizduoti pasaulį, kuriame gyvena elfai, orkai, gnomai, virgai, o žmonių yra mažuma? Tokių pasaulių yra daug. Ar galite įsivaizduoti pasaulį, kuriame gyvena laukiniai sunkvežimiai? Ir ne tik sunkvežimiai, bet ir lengvieji, autobusai, traukiniai... Žmonės juos gaudo ir prijaukina.

Tiesa, prijaukinti sugeba ne kiekvienas, tam reikalingas magas-technikas, kuris žino formules. Ir prijaukinti reikia ne tik transportą, bet ir spynas, kompiuterius, net gi kompiuterių programas.

Niekas nežino iš kur atsiranda technika, jinai tiesiog atsiranda. Sunkvežimiai važinėja savo maršrutais, parduotuvių sandėliai prisipildo atsargų, namai patys dygsta, tiesiog gyvenk ir džiaukis.

Žmogus Pardas ir goblinas Gonzas sužino, jog Krymo saloje žmonės ne jaukina, bet patys gamina mašinas, suprasdami, jog savo jėgomis nepateks į gerai saugomą salą, atvyksta į Didžiojo Kijevo centrą ieškoti sąjungininkų. Jiems padėti pasisiūlo sunkvežimių medžiotojas Volvo su savo komanda.

Knygos skyrių pavadinimai man yra visiškai neįkandami. Lyg ir vietovių pavadinimai, kadangi, eina po du per brūkšnelį galėtų būti maršrutais, bet kad tokios vietovės pačioje istorijoje yra neminimos.

Čia turbūt spoileris, bet šita knyga yra graži pasaka, ta prasme, knygos pabaiga mane nuvylė.

Mano vertinimas:

– istorija skystoka, tačiau pasaulis unikalus.

Brukštelk žinutę