Knyga. William Dietz - Tremties planeta

Dar viena kosmoso opera. Pagrindiniai knygos veikėjai Džonatanas Renas ir Marla Mari Mendez už nusikaltimus ištremiami i kalinių planetą – Liūną. Renas iš tiesų gyvenime nepadarė jokio nusikaltimo, tačiau verslo pasaulis yra žiaurus ir jo konkurentams suklastojus įkalčius jį nuteisia. Dabar pagrindinis vyruko tikslas yra pabėgti iš planetos ir atkeršyti konkurentams.

Marla yra apsivogęs šuo-kiborgas. Juos kartu išlaipina kalinių planetoje ir ekstremaliomis sąlygomis susipažinę kaliniai nutaria būti partneriais bei kartu įgyvendinti savo tikslus. Pirmiausia atkeršyti už Džonatano neteisinga apkaltinimą, po to nupirkti Marlai žmogaus kūną. Tačiau pasirodo tai yra nekaip lengva, pirmiausia reikia išgyventi planetoje ir tik po to bus galima galvoti apie pabėgimą.

Pagrindinis knygos trūkumas, kad perskaičius pirmus kelis puslapius jau galima atspėti kaip knyga baigsis. Na, bet jeigu tai jums netrukdo, tai skaitykite ramiai ir mėglaukitės eilinio superherojaus nuotykiais.

Mano vertinimas

– jeigu netyčia nebeturite ką veikti arba dievinate superherojus, galite paskaityti šią knyga, pasimėgaudami šauniais nuotykiais.

Brukštelk žinutę