Knyga. William R. Burkett - Užmigęs pasaulis

Ateities pasaulyje (kuris, tiesa pasakius, visai neatrodo kaip ateities) Žemės Federacija kovoja su Llarių imperija. Llariai nusprendžia panaudoti visiškai naują ginklą, kuris užmigdo Žemės, Veneros ir Marso gyventojus.

Miegančius Saulės sistemos gyventojus Llarių generolas nori panaudoti kaip pagrindinį kozirį derybose dėl visiško Žemės Federacijos pasidavimo. Tačiau planas gali žlugti, nes ne visi gyventojai buvo paveikti naujojo ginklo.

Bredfordas Donovanas nėra paveikiamas miego ir prieš sugaunant sugeba nukauti net šešis priešininkus. Tačiau ir nelaisvėje nesėdi rankų sudėjęs. Žinodamas, jog dalis llarių tiki protėvių sielomis bei jų prakeiksmu, ima pasakoti jį saugantiems kareiviams, kad jį lanko senelio siela ir, kad visiems jiems bus atkeršyta už blogą elgesį su žmonėmis.

Tuo tarpu kitas nepaveiktas miego žmogus – Denielis Riersonas pasinaudoja Donovano pasakojimu savo išgyvenimui ir llarių kareivių gąsdinimui.

Kaip dviem žmonėms sekasi sugriauti gerai sugalvotą užkariavimo planą skaitykite knygoje.

Mano vertinimas:

– įdomi, lengvai skaitoma istorija, galbūt kliūna tik tai, kad tas ateities pasaulis labiau atrodo kaip praeities su skraidančiomis mašinomis.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)