Knygos. Sergej Lukjanenko - Juodraštis

Įsivaizduokit - jūsų bute gyvena svetimi žmonės, jūsų nepažįsta draugai, jus užmiršo net tėvai! Jūsų pasas subyrėjo ir iškrito iš rankų tarsi smėlio smiltelės, net ištikimas šuo pamiršo šeimininką. Visa tai atsitiko pagrindiniam knygos veikėjui - Kirilui Danilovičiui. Jis tarsi tapo nematomas. Kas ir kodėl užsimanė ištrinti Kirilą iš šio pasaulio?

Netrukus jis gavo naują bustą ir darbą. Jis tapo muitininkų tarp dviejų pasaulių. Tiesa pasakius, darbas toks įdomus, kad jo sutiktų imtis kiekvienas vienišas vyras, bet kodėl tada reikėjo imtis tokių drastiškų priemonių? Kas ir kodėl tai daro? Kokios šio darbo neigiamos pusės?

Knyga tikrai puiki, joje galima rasti gero humoro. Rašytojas, netgi leidžia savo pagrindiniam veikėjui nueiti pas fantastą, kuris prigeneruoja daugybę galimų įvykių paaiškinimo versijų, aišku, nei viena iš jų nėra teisinga. Perskaičius knygą iškilo vienas klausimas: čia jau pabaiga ar laukti tęsinio? Turbūt lauksiu.

Beje, dar norėčiau pasakyti - nespėliokit ką reiškia knygos pavadinimas, tai reiškia, bent jau, visai ne tai ką aš įsivaizdavau.

Mano įvertinimas:

- aš siūlyčiau jums perskaityti šią knygą.

Brukštelk žinutę