Knygos. Vadim Panov - Maskvos klubas

Įsivaizduokit, jeigu knygos "Drakonas niekada nemiega" veiksmą iš kosmoso perkeltume į žemę, o laivus - sargus pakeistume miestais - anklavais. Ne, tai nebūtų tas pats Maskvos klubas, nors ir šiek tiek panašus.

Žemėje galingos korporacijos vietoj miestų įkūrė naujus darinius - anklavus. Anklavuose galiojo jų taisyklės, tvarką užtikrina specialus korporacijų padaliniai. Anklavuose buvo visiškai panaikinta, bet kokia valstybių įtaka.

Maskvos anklavas sukūrė naują energijos rūšį. Tos energijos būtinai reikia kinams, todėl jie geriausia laužytoją Žuvėdrą priverčia dirbti jiems. Anglas Romanas Fadejavas taip pat nori gauti tą energiją, todėl jis bando nupirkti viskas Maskvos anklavo akcijas. Tačiau, kažkas pagrobia Romano anūkę, kaip paaiškėja, jos reikia mažiausia keturioms organizacijoms. Sėkmes painiojant įvairias politines intrigas.

Knyga tikrai nuostabi, tačiau knygos gale vis tik nepasakoma kas per vienas yra Maksas Kaufmanas. Iš kur jis atsirado ir kodėl jis turi specialių galių? Visos kitos istorijos išpainiojamos aiškiai ir paprastai.

Mano vertinimas

- knyga, kuria verta perskaityti. Manau patiks visiems kuriems patiko "Drakonas niekada nemiega".

Brukštelk žinutę