10 Dievo įsakymų?

Commandos

Na negaliu su tavim sutikti. Pirma zmona arba vyras nera daiktas taigi negali buti turtas. gebk teva ir motina teisingai galbut smurtaujantis tevas nevertas pagarbos bet bet, autobuse troleibuse uzleisti vieta vyriasniam zmogui ar ieinat i parduotuve pirma saves praleisti vyresny zmogu jau yra pagaarba. Na kas del sekmadienio shiaip sutinku galima pailseti bet ir tinginiauti labai jau neverta. Toliau dievo Tikrasis vardas yra "JACHOVA" nors shiaip su tavim sutinku. Neturek kitu dievu. O kaip manai kodel mes lietuviai buvome pakrikshtyti. nors shiaip su tavim sutinku su tavo paprastinimu Jaigu zmones vienas kitam neliketu bloga jaigu jaunimas gebtu vyresnio amziaus zmones. Jaigu zmones maziau pavydetu vienas kitam turtu ar grazesnes zmonos: manau pasaulis butu grazesnis ir mielesnis. DEJa taip nera pasaulis yra ziaurus ir jokie cia dievo isakymai nepagelbes

Žilvinas

o aš visiškai sutinku su NePo nuomone. Supaprastinimas iki dviejų manau yra teisingas. Ir niekas negali nesutikt, kad lengviau atsimint du o ne dešimt dalykų.

Tygas

Ech informatikams tik viską optimizuot ir paprastint. Knygos pagrindinę mintį irgi dažnai galima išreikšti keliais žodžiais, bet tam ,kad suprastum prirašoma šimtai puslapių.. Tik teiginiai dažniausiai yra neįdomus. Platesnis jų išdėstymas būna aiškesnis.

~Karolis // Pocius.lt

Matos, kad teologijos kurso neturėjai :) Na, aš tau jo čia ir nedėstysiu, bet norėjau vieną dalyką pataisyt: Dievas niekam nieko neliepia daryti. Netgi tų įsakymų neprivalai laikytis, bet visada turi būt pasirengęs atsakyti už pasekmes. Kitaip sakant visada gali rinktis, bet kai jau pasirenki tai ir turėkis :)

Exuss

Siūlau paskaityti ir savo teologinius nagrinėjimus http://journals.fotki.com/Exuss/blog/entry/sqkwqrsbqdg/

Exuss

Vardas? http://yhwh.com/GINGN/gingn.htm Transliterated into English: YHWH With vowels added: YAHWEH Translated: I AM WHO I AM

ignieska

Yra labai gražus lietuviškas "I am who I am vertimas: "Esu Esantysis" :) Tad darau prielaidą, jog toks yra Dievo vardas. Dėl paprastinimo: įdomi idėja. Bet kažkodėl viduje kyla noras stoti už tradicijas. Netrukdo man tie 10 įsakymų, žinau aš juos ir.. na, netgi laikausi..

Eimantas

George Carlin?

Tomas

Visiska nesamone. Na tarkim kelis isakymus sujungti gal ir nieko. Bet ismest tarkim pirma? Kas tada lieka? Tokiu atveju as drasiai galiu susikurt savo dievybe, staba ir pan. Apie tai nesusimastei? Svesti visas dienas? Na cia jau mazu maziausiai akiplesiskas supaprastinimas ir savaip isakymo interpretavimas. Ka pasako sis isakymas? Ogi tai, kag tu gali 6 dienas dirbt savo darbus (sventes, poilsis ir pan. irgi gali i tai ieit), bet sekmadieni butina ilsetis. Ta prasme, kad ka beveiktum 6 dienas, sekmadieni dirbt negalima. O pagal tave gautusi, kad darai ka nori bet kuria diena. Sakyciau isakymo iskraipymas siuo atveju. Paprastai tariant su optimizavimu nueita i lankas.

lna

nesikelti ir nerukyt is lvos

1 | 2 | 3 |

Trumpas apie

Blogeris, rašytojas, komiksų kūrėjas, o dažniausiai tiesiog tinginys.

Parašyk man

ritas@nepo.lt

Komiksai

Svajonės 4 Svajonės 3 Vaizduotė Gyvenimas 5 Kai tau keturiasdešimt

Kryžiažodžiai

sudoku nr90 Sūris Nr3 Skaičiai Nr99 Ledai Nr2

Reklama