Gyvenimo prasmė - prasmės nebuvimas?

Tygas

Tai sakai savaitgalį buvai niekam nereikalingas, skaitei knygas ir žiūrėjai video ;]

abss

Gyvenimo prasmė yra tokia, kokią gyvenimui suteiki. Ir šiaip svarbiausia būti reikalingu sau pačiam. Aš mokykloje baigiau tas absurdiškas gyvenimo prasmės paieškas ir priėmiau tą faktą, kad tokios vienintelės teisingos visuotinės gyvenimo prasmės nėra, kad tai yra tavo paties kūrinys. O jei jau taip, tai kam apskritai reikia kurti sau prasmę? Gyvenk, žmogus, ir džiaukis gyvenimu. Kažkas yra pasakęs, kad gyvenimo prasmės klausimo kėlimas yra grėsmė pačiai prasmei.

Inflatera

Istorija pabaigoje ir išvada "Kai jautiesi tikrai reikalingas – nepavargsti." privertė susimąstyti ir įkvėpė. Šiaip įdomios įrašo mintys, bet vis tik nesu linkusi visiškai su jomis sutikti. Manau, kad neužtenka vien būti reikalingu - dar reikia ir jaustis reikalingu. Kažkada galvojau, kad jei per visą gyvenimą nors vieną žmogų padarysiu laimingą (turiu omeny ilgalaikę laimę), tai būsiu nugyvenusi prasmingą gyvenimą. Tačiau laikui bėgant pastebėjau, kad vieno žmogaus neužtenka. Be to, dar norisi ir pačiai būti laimingai. Vėlgi, kiekvienam žmogui prasmė suvokiama skirtingai.

Modestas

po galais, ne jau visa svtg prabuvai prie kompo ar TV?!!! Kazkas yra pasakes (nepamenu kas, )- KARTAIS

Nežiniukas

O man labai patiko šios mintys :)

Greta

Mano mama yra kažkada sakiusi, jog jos gyvenimo prasmė - vaikai. Mane tai išgąsdino,supratau, jog niekada negalėsiu atsiplėšt nuo jos. Nenoriu,kad kas matytų manyje savo gyvenimo prasmę.

Patiko tokia paprasta išvada, paskutinis sakinys.

Vladis

As manau kad visuose dalykuose yra prasme. Gyvenimo prasme -buti kartu su draugais, linksmai praleisti laika, isklausyti kita zmogu ir jam padeti, MYLETI KITA ZMOGU. Tai paprasti dalykai, bet juk del ju mes ir gyvenam.

Nuomone

Is pradziu maniau suda mali, bet is tikruju prasmes yra.

Linas

Su abss nelabai noreciau sutikti, negali zmogus gyventi ir dziaugtis - privalai tureti kazka "auksciau", kad tai galetum daryti. Zmogui gyvenime laime suteikia jo pasiekimai! (padaryti kita laiminga, save :) ). Pasiekimai, tkitaip tariant - tikslAI (dgs. l.)...

Linas

Beja, apie molonumus:
"Apribojant gyvenimo prasmę tik malonumu, galiausiai atsiskleistų visiška gyvenimo beprasmybė. Jei malonumas sutaptų su gyvenimo prasme, gyvenimas tikrai neturėtų jokios prasmės. Juk kas yra malonumas? Būsena."
Viktoras Franklis

1 | 2 | 3 | 4 |

Trumpas apie

Blogeris, rašytojas, komiksų kūrėjas, o dažniausiai tiesiog tinginys.

Parašyk man

ritas@nepo.lt

Komiksai

Svajonės 4 Svajonės 3 Vaizduotė Gyvenimas 5 Kai tau keturiasdešimt

Kryžiažodžiai

sudoku nr90 Sūris Nr3 Skaičiai Nr99 Ledai Nr2

Reklama