Stalo žaidimas. Point salad

Point salad laimėjo Dice tower geriausio metų šeimos žaidimo titulą. Šis žaidimas daro tiksliai tai ką sako pavadinimas.

Žaidimą sudaro šešios daržovės: svogūnas, paprika, morka, kopūstas, pomidoras, salota. Ant nugarėlės yra formulės. Tai yra pirmas žaidimas mano kolekcijoje, kuriame abi pusės yra svarbios. Paprastai, kai maišai kortas, žiūri į kortų nugarėles, nes tai yra dalis, kuri nesvarbi, tačiau šitame žaidime nežinau į kurią pusę geriau žiūrėti.

Žaidime yra iš viso 108 kortos, po 18 kiekvienos daržovės, tačiau formulės ant nugarėlių nesikartoja ir yra visos unikalios. Skirtingas skaičius žaidėjų žaidžia su skirtingu kiekiu kortų. Šeši žaidėjai žaidžia su visa kalade, du žaidėjai naudoja tik 36 kortas, kas reiškia, kad iš karto galima pasiruošti trims partijoms.

Žaidimas yra labai paprastas. Žaidėjas savo ėjimo metu gali arba paimti dvi daržovės arba vieną kortelę su formule. Po to dar, jeigu nori (nėra būtina), apversti vieną iš turimų formulių į daržovę. Viskas. Visas žaidimas.

Visi žaidėjai ima kortas kol jos baigiasi, o tuomet pagal formules suskaičiuoja kiek taškų kiekvienas surinko. Daugiausiai taškų surinkęs žaidėjas laimi.

Jeigu nemėgstate matematikos, taškų skaičiavimas gali pasirodyti komplikuotas. Kalbant apie žaidimo trūkumus, pasiruošimas žaidimui yra didžiausia problema šitame žaidime. Žaidžiant dviese galima iš karto pasiruošti kaladę trims žaidimams, trise – dviem. Žaidžiant keturiese… Ką daryti? Žaisti visuomet su tomis pačiomis kortomis? Tuomet, kai kurių formulių žaidėjai niekuomet nepamatys. Po vienos partijos bandyti pakeisti dalį kortų? Tuomet pauzė tarp žaidimų šiek tiek užtruks.

Žaidžiant dviese, tai yra strateginė kova vienas prieš vieną. Žaidžiant keturiese, tu gali kenti tik žaidėjui, kuris eina po tavęs, žaidimas tampa labiau sėkmės žaidimu.

Bet kuriuo atveju, tai greitas žaidimas su paprastomis taisyklėmis, kurį galima pasiūlyti net ir tiems žmonėms, kurie niekada nežaidė stalo žaidimų. Jeigu nepatiks, tai nesugaiš daug laiko. O jeigu patiks galima žaisti dar kartą.

Žaidimo dėžutė yra gerokai didesnė nei reikėtų. Greičiausiai žaidimo kūrėjai planuoja kurti papildymą ir tam numatė dėžutėje vietos. Vis dėl to norėtųsi, kad žaidimo kūrėjai būtų išleidę kelioninę versiją, tokią kuri neužima daug vietos, patogu įsimesti į kišenę ir žaisti traukinyje.

Šis žaidimas nepakeis Love letter, bet tikrai stipriai įsitvirtins šalia.

Žaidimo trukmė: 10 - 20 min.

Žaidėjų skaičius: 2 - 6 .

Žaidimo kalba: anglų.

Žaidimo kategorija: sėkmė, kolekcionavimas.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)