Informatika: penktas kursas

Visai realu

Baiges VU MIF magistratura 2007-06-07 22:44:30 

MIF ne ka geriau. Taps pats shudas kaip ir KTU

As uzpraeita ziema baigiau KTU informaciniu sistemu inzinerijos magistrantura, pries tai kompiuteriu tinklu bakalaura ir galiu pasakyti viena dalyka... Reikia tikrai noreti, kad iskristum ar, kad tave ismestu. Jei busi savo vietoje, kartasi, kartoju - kartais truputi pasimokysi, nueisi i viena kita paskaita, pasidalinsi speromis su kuom reikia tai viska baigis be dideliu vargu ir tik su keliom bemiegem naktim :) Na ir, zinoma, svarbiausia galvoje tureti smegenis o ne raumeny ;) Sekmes visiems kurie ten dar mokosi ar planuoja mokytis :)

Aras Pranckevičius 2007-06-08 08:39:41 

KTU IF magistratūra - neverta, neverta ir dar kartą neverta. Išskyrus porą normalių modulių, ten yra visiški vėjai. Sunku nėra - gali neiti į paskaitas; o darbus ir egzaminus tiesiog išlaikyt nes yra visiškai lengva (be jokių šperų/nusirašinėjimų/t.t.). Taigi klausimas - ko ten eiti? Tiesa, laiko tai daug nesugaišina (nes nieko daryt nereikia), bet naudos jokios irgi neduoda. IMHO.

Apgailestauju, kad per 6 studiju metus Jums susikaupe tiek daug apmaudo, jog nepagailejote laiko parasyti sioms pastaboms. Stengsimes patobulinti Programu sistemu inzinerijos studiju programa ir modulius, kad sios antireklamos neatbaidyti studentai turetu sviesesnius prisiminimus apie KTU Informatikos fakulteta. Taciau viliuosi, kad ne visi studentai turi tokia nuomone, kaip Baiges VU MIF magistratura.

Kaip visada, tik daug žada...

Įdomu.

aš ir turiu diplomą 2007-07-04 00:40:43 

Tiesa, kad nėra labai sunku norint gauti KTU magistro laipsnį. Sunku būna valios atžvilgiu, kai suvoki, kad dauguma modulių atgyvenę ir tikrai nelabai kur pravers. O kadangi šiuo požiūriu laipsnis tampa labai "vertingas", sunku prisiversti stengtis dėl jo. (tiesa, kai kuriose įmonėse priimant į darbą nusiskenuoja tavo diplomą ar pasveikina ta proga:) jei kam tai svarbu ) Man sunkiai suprantama, kodėl žmonės atsakingi už studijų kokybę ir turinį, jų kritikoje įžvelgia tik neigiamus ketinimus. Ir nelabai tikiu, kad pažadėjimas atsižvelgti į pastabas bent kiek priartės prie realybės.

istojau po KU bakalauro i VGTU magistra, labai naiviai tikedamasi - va dabar bus studijos. naivuole... labai mielai parasyciau analogiskus straipsnius apie KU visus 4 metus ir prasidejusi semestra VGTU - kuris nieku skirtingu nuo KU nekvepia...vienas ir tas pats SH...vienodai smirdi...

Puikus apibudinimas PSI

1 | 2 |