Knyga. Terry Pratchett - Skrybėlė pilna dangaus

Ši knyga yra 32 iš plokščiojo pasaulio serijos ir antra apie jaunąją raganaitę Marlinę. Ar norint skaityti šią knygą būtina perskaityti Mažieji laisvūnai? Ne, tikrai ne. Aš net gi labai nuobodžiavau, kai buvo pristatomi knygos veikėjai ir nekantriai laukiau kada prasidės veiksmas.

Veiksmas knygoje vyksta praėjus dviems metams nuo pirmojo Marlinės nuotykio. Dabar mergaitei yra vienuolika metų, todėl jinai iškeliauja pas panelę Pusiausvyrą mokytis raganavimo paslapčių. Tačiau netikėjai jaunąją raganaitę ima persekioti spiestas. Mažieji laisvūnai negali sėdėti ramiai rankų sudėję ir skuba Marlinei į pagalbą.

Turiu pasakyti, jog ši knyga man pasirodė brandesnė, įdomesnė ir juokingesnė už pirmąją. Tiesa, kas mane labai nustebino ir supratau tik dabar, kad išverstas ne tik knygos turinys, bet ir visų veikėjų vardai. Knygos originale pagrindinė veikėja yra Tiffany Aching. Ar Marlinė Skauduolė yra geriau nei angliškas variantas? Spręskite patys, tik bijau, kad jeigu kita leidykla imtų versti knygas, tuomet mes nepažintume tų pačių veikėjų...

Mano vertinimas:

– linksma, įdomi pasaka.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)