Knyga. Trevor Clawson - Verslas pagal Jamie Oliverį

Keista skaityti „Petriuko patarimai“, kai autorius yra Antanukas. Tai yra geriausia ką aš galiu pasakyti apie šitą knygą.

Knyga sudaryta iš 12 skyrių ir parašyta vadovėlio principu. Pirmuose dešimt skyrių svarbiausios mintys išskirtos šone didesniu ir storesniu šriftu, skyriaus gale pateikta dviejų puslapiu skyriaus santrumpa. Jeigu dvidešimties puslapių skyrių galima sutrumpinti iki dviejų, tai tiek jis ir vertas.

Vienuoliktame skyriuje yra pateiktos visų ankstesnių skyrių santrumpų santrumpos, o dvyliktas skyrius yra visos knygos trijų puslapių santrumpa.

Kiekvienas skyrius liaupsina Jamie Oliverį. Atvirai pasakius, neprisimenu, kada paskutinį kartą mačiau tokį lindimą į šikną be muilo.

Kadangi Jamie Oliveris dar (sąliginai) jaunas (gimė 1975, knyga išleista 2010), tai jo gyvenime dar kaip ir nebuvo daug įvykių, todėl autorius kiekviename knygos skyriuje pasakoja tą patį, tik žodžius ir sakinius sudėlioja kita tvarka. Girdėjau, kad Trevor Clawson atsitiktinio teksto generatorių konkurse laimėjo pirmą vietą, bet tai gali būti tik gandai.

Nekantriai laukiau, kada prasidės ta dalis apie verslą, bet knyga netikėtai baigėsi. Autorius teigia, kad Jamie išgarsėjimo priežastis – atsitiktinė sėkmė ir talentas. Jeigu viskas yra tik likimo dovana, tai apie kokį verslą mes galime kalbėti?

Mano vertinimas

– skirti net vienetą yra per daug. Trevor Clawson tiesiog pildo savo banko sąskaitą naudodamas kitų sėkme.

Brukštelk žinutę