Andriui Rimiškui pinigų nereikia

Kartais pasitaiko tokios situacijos, kai išgirsti lietuvišką popsą ir pašiurpsti, apie ką jie po velnių dainuoja?!

Man pinigai nesvarbu

Auksą krūtinėj nešu

To iš manęs neišimsi

Nors tik skatiką turiu

Pats laimingiausias esu

Meilės nenusipirksi

Apie ką šita daina? Apie meilę ar apie pinigus? Jeigu manote, kad apie meilę tai kodėl vadinasi „Man pinigai nesvarbu“ ? Tai vergų daina, tik vergai nešasi skatiką, ir tą patį krūtinėje (suprask, netyčia prarijo ir dabar eina į mišką didelio reikalo).

Ar kada nors pagalvojote, kaip veikia žmogaus smegenys? Ar žinote, kiek informacijos įsimenama, kai išgirstama? Galbūt paklausiu kitaip, kuri dainos dalis užsifiksuoja labiausiai? Priedainis. O kuri priedainio dalis užsifiksuoja labiausiai? Pirmoji eilutė, tuo labiau, kai jinai su tampa su dainos pavadinimu.

Ar kada nors susimastėte kas yra hipnozė? Ar girdėjote apie terminą savihipnozė? Aš jums paaiškinsiu kas yra savihipnozė. Jūs ateinate į Rimiškio koncertą ir jis pradeda dainuoti, skamba visiems gerai žinoma, jo muzika, visi žmonės atsipalaiduoja. Visi pagauti euforijos, tuomet dainininkas sušunka: o dabar visi padainuokime priedainį kartu!. Ir visa minia kartu šaukia: Man pinigai. (Man svarbu, o jums?) Tai geriausia savihipnozė kokia tik gali patirti žmogus, nes: jis yra atsipalaidavęs ir pasiekęs euforiją, jis pritaria tam ką sako ir jo pasąmonė tai automatiškai įsimena, užfiksuojamas trigeris – muzikos melodija, aplinkui didžiulė minia, kuri jį palaiko, pasąmonė užfiksuoja, kad žmogus yra toks kaip visi, vadinasi jis turi daug draugų, iš to seka, kad jis laimingas, taigi...

Galite teigti, jog Kašpirofskis yra apgavikas, kad jis už hipnotizuoja žmones, bet tai nėra taip baisu palyginus su šita daina. Ne gana to, kad žmonės klauso tą dainą, jie dar ir kartoja priedainio žodžius! Ir jūs stebitės, kodėl po to esate neturtingi? Juk jus patys save užprogramavote(užhipnotizavote) tam! Greičiausiai, to net suprasdami.

O dabar įdomiausia dalis. Kai su žmonėmis padirbėjo hipnozės specialistas, galima padaryti nedidelį triuką. Paleisti dainą, paklausti, kaip vadinasi ta daina, kai žmogus pasakys, paprašyti atiduoti visus pinigus. Aš nebandžiau, bet esu tikras, jog žmogus atiduos. Aišku, jūs galite paprieštarauti ir pareikšti, jog žmonės ne tokie kvaili ir jūs greičiausia būsite teisus, bet užhipnotizuoti ir patys protingiausi žmonės veikia kaip robotai... Svarbu tik gerai paruošti tą robotą ir suteikti jam trigerį. Trigeris yra muzikos melodija, o kad tie robotai paruošiami gerai, galite neabejoti. Ar jūs buvote nors viename tokiame koncerte? Ar matėte minia krykštaujančią iš džiaugsmo? Masinė hipnozė.

Rimiški, jeigu tau pinigai nesvarbu, pasiimk tu tą viso pasaulio meilę ir nueik sumokėsi komunalinius mokesčius, jeigu nesunku, būk geras sumokėk ir už mane.

Man labai įdomu, jeigu dainininkui pinigai nesvarbu, tai gal jis groja be autorinio honoraro, o jo koncertai yra nemokami?

Gerbiamieji, siūlau susimąstyti ką jūs klausote, net jeigu sąmoningai neatkreipiate į tai dėmesio, jūsų pasąmonė užfiksuoja viską.

Ps.Man pinigai labai svarbu!

Brukštelk žinutę