Aštuoniolika metų internete

2023-11-05 08:24:30

Tai buvo keisti metai. Žaidžiau daugiau stalo žaidimų nei bet kada anksčiau, todėl ir aprašymų kiekis turėtų būti didesnis nei ankstesniais metais. Smagu, kad kovo mėnesį pasakiau, jog Akropolis yra geras žaidimas ir rudenį jis jau pasirodė lietuvių kalba.

Baigiau žiūrėti visus senus serialus, kurie pasirodė įdomūs iš pirmo žvilgsnio. Nauji serialai nėra nei geri, nei įdomūs, todėl animacijos apžvalgų kiekis šiais metais mažesnis nei anksčiau. Vis dėl to norėčiau labai stipriai rekomenduoti pažiūrėti: Masameer County ir This World Can't Tear Me Down.

Po ilgesnės pertraukos vėl pradėjau skaityti knygas. Taigi, sumoje per metus parašiau labai daug kritikos straipsnių.

Septyniolika metų internete

2022-11-05 10:05:17

Kažkada pastebėjau, kad didžioji dauguma tinklaraštininkų yra nauji žmonės, kažkur iš 15-25 amžiaus intervalo. Lygiai tą patį galima pasakyti apie visus viešus saviraiškos būdus: socialiniai tinklai, nuotraukos, video ar kas ten bus dar sugalvota ateityje. Kodėl taip yra?

Šešiolika metų internete

2021-11-05 10:15:37

Antri metai iš eilės su nenormaliais užsikrėtimų skaičiais kiekvieną dieną. Pandemija tęsiasi. Tokios dienos aktualios, o svetainei šiandien sueina šešiolika metų! Dar porą metų ir mano svetainė galės laikyti brandos egzaminus.

Principai už mano tekstų

2021-08-03 21:55:34

Visos nuomonės yra šališkos, tik ne visi tą supranta.

Mus visus įtakoja daugybė dalykų: draugai, šeima, giminės, televizija, internetas, bažnyčia, kaimynai, bendradarbiai, gyvenimo patirtis… Šita svetainė yra neabejotinai šališka ir kadangi jau rašiau penkiolika metų, pagalvojau, kad puiki proga apie tai kaip aš suformuoju savo nuomonę.

Penkiolika metų internete

2020-11-05 21:13:05

Ar kas nors pradėdamas ką nors galvoja, kad tai tęsis penkiolika metų? Aš negalvojau, bet va atėjo ta diena. Dabar aš galvoju: būtų šaunu, jeigu svetainė gyvuotų trisdešimt metų… Ar tai įmanoma? Nežinau. Paprastai tokiais momentais sakytume: nežinia ką ateitis mums atneš, bet šie metai buvo tikrai nestandartiniai ir kiti tikrai nežada būti paprastesni. Taigi, dabar sunkiau nei bet kada anksčiau viltingai laukti ateities.

Keturiolika metų internete

2019-11-05 20:42:43

Kas galėjo pagalvoti, kad aš rašysiu keturiolika metų? Bent jau aš pats pradėdamas tikrai taip negalvojau. Maždaug tuo metu, kai pradėjau rašyti kilo blogerių banga, daugybė žmonių pradėjo rašyti vos šiek tiek vėliau nei aš. Tai buvo įdomūs laikai sutikti, susipažinti su kitais rašančiais. Labai, labai nedaug kas liko rašyti iš tų žmonių, kurie pradėjo panašiu metu kaip aš. Ir tai suprantama, nes niekieno gyvenimas nestovi vietoje.

Naujas dizainas

2018-08-27 22:25:24

Aš buvau tikrai pripratęs prie senosios svetainės išvaizdos. Man jinai patiko, tačiau galiausiai turėjau pripažinti, kad išmanieji telefonai ir planšetės niekur nedings. Sukurti naują dizainą, kuris atrodytų gerai ant mobilių įrenginių buvo lengviau nei pritaikyti esamą. Taigi, turime naują svetainės dizainą.

Kas yra Discord?

2018-02-13 20:49:33

Galbūt jau pastebėjote, jog kiekvieno straipsnio pačioje apačioje yra eilutė kviečianti straipsnį aptarti gyvai su nuoroda? Ta nuoroda veda į Discord programą. Leiskite jums trumpai papasakoti kas yra Discord.

Jeigu jūs esate vyresnis, tai Discord yra kaip mIrc, jeigu jūs esate jaunesnis, tai Discord yra kaip Slack.

Dvylika metų internete

2017-11-05 15:31:53

Pasaulis sukasi kaip kompaktinis diskas. Prisimenate kas per daiktas yra kompaktinis diskas? Laikas nenumaldomai bėga ir aš pradedu skaičiuoti tryliktuosius šio tinklaraščio metus.