Animacija. This World Can't Tear Me Down

Jeigu kada nors gausiu progą sukurti animacinį serialą, jis bus panašus į šį. Čia galima rasti viską ko aš noriu iš istorijos suaugusiems.

Pirmiausiai šis serialas mane privertė pagalvoti apie Masameer County. Bet aš negaliu pasakyti, kad serialai yra labai panašūs. Masameer County yra komedija, parodijuojantį vietinę kultūrą ir papročius. This World Can't Tear Me Down ironizuoja situaciją, bet aptariama istorija nėra juokinga, jinai slegianti. Istorijos svoris jaučiasi ant mano/jūsų pečių, jeigu galima taip išsireikšti.

Panašumas, kurį aš matau yra tai, kad Masameer County pristato Saudo Arabijos pasaulį ir kultūrą, kuri man yra visiškai nepažįstama. This World Can't Tear Me Down pristato italų gyvenimo kasdienybę. Ir kaip aš sakau: duokite man ne amerikiečių kurtą animacinį serialą ir aš šokinėsiu iš džiaugsmo.

Istorija prasideda tuo, kad policija suima grupę žmonių neaišku kodėl. Pagrindinis personažas Zero pasakoja savo įvykių versiją sėdėdamas apklausos kambaryje. Istorijos kertinis akmuo yra nelegalūs imigrantai. Fašistai nenori, kad nelegalai būtų apgyvendinti jų rajone, tuo tarpu kiti, tarp kurių yra ir pagrindinis veikėjas, nori suteikti šansą žmonėms į geresnį gyvenimą. Tačiau istorija yra ne apie tai. Tikroji istorija yra apie draugystę, santykius tarp žmonių, kai tau yra 30+ metų. Negaliu pasakyti nei vieno kito serialo, filmo ar net knygos, kuri nagrinėtų šitą temą. Jeigu knygų tikrai turėtų būti, animacinis serialas nagrinėjantis šitą temą greičiausiai yra vienintelis. Ir būtent tokių dalykų aš noriu iš animacinių serialų suaugusiems.

Tai nėra paprastas eilinis serialas. Jeigu pažiūrėsite reklaminius video, jūs galite pagalvoti, kad šitame pasaulyje gyvena žmonės ir gyvūnai. Tai ne tiesa. Šitame pasaulyje gyvena tik žmonės, bet kadangi, tai yra Zero pasakojamas, tai jie atvaizduojami taip kaip Zero juos įsivaizduoja. Pavyzdžiui konservatorių partijos nariai vaizduojami kaip jūros liūtai – tingūs ir visuomet miegantys; progresyvios partijos nariai vaizduojami kaip žirafos - jų kaklai yra toli nuo paprastų žmonių realybės. Trečioji partija, kurios ideologijos niekas nesupranta vaizduojama ančiasnapiais. Beje, armadilas yra pagrindinio veikėjo sąžinė.

Seriale taip pat yra daug užuominų į kitus filmus, serialus pavyzdžiui teletabius, žvaigždžių karus, vyrus juodais drabužiais. Veikėjo mintys šokinėja nuo to kas iš tiesų atsitiko, prie jo analogijų, tuomet prisiminimų iš vaikystės. Ir nors vyksta šokinėjimas, istorija atrodo vientisa.

Visą tai man labai patinka, visą tai aš norėčiau turėti savo kuriamoje istorijoje ir mane žavi, kaip viskas fantastiškai yra suderinta.

Tai yra antra istorija su tais pačiais personažais. Pirmoji - Tear Along the Dotted Line ir turiu prisipažinti, kad jos aš esu nematęs. Tikėkimės – kol kas.

Serijos ilgis: 30 min.

Epizodų skaičius: 6

Kūrimo metai: 2023

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)