Televizijos pulsas

2022-01-18 21:22:30

Nesenai publikavau tekstą apie dalykus, kurie pasikeitė per mano gyvenimą. Tai mane privertė susimąstyti apie televiziją ir televizorių.

Šiuolaikiniai vaikai gimsta su planšete rankose. Jie žiūri Netflix bei Youtube ir, kai nuvažiuoja pas senelius, nesupranta: kas yra reklama? Kodėl reikia žiūrėti neįdomias laidas ir negalima prasukti į priekį prie įdomių momentų? Tai neišvengiamai reiškia, kad naujai kartai augant televizija turės keistis ir prisitaikyti prie naujų vartotojų. Pakalbėkime apie tai.

Laikai keičiasi

2022-01-11 20:44:34

Žinodami kiek mano svetainei metų (šešiolika) jūs galite suprasti, kad aš nesu jaunuolis. Aš mačiau šiek tiek gyvenimo, bet turiu jus nuraminti - man dar toli iki pensijos. Žinot, aš pagalvojau, kad mano gyvenime pasikeitė daug dalykų ir šiandien norėčiau apie juos pakalbėti.

Kodėl mes neturime autonominių automobilių?

2021-11-02 10:16:04

Dalykas, kurio aš labiausiai noriu, yra save vairuojantis automobilis. Ir mums ne vieną dešimtmetį žada, kad jau tuoj, tuoj bus, bet rytojus niekada neateina. Kodėl?

Atsakymas – todėl, kad mes mąstome apie automobilius neteisingai. Todėl kad autonominius automobilius kuria ne tie žmonės, kurie turėtų. Pakalbėkime apie tai.

Ateitis, kurioje tau niekas nepriklauso

2021-07-27 14:35:53

Žurnalistai pradėjo kalbėti, kad ateityje žmonėms niekas nepriklausys. Žinote ką tai reiškia? Jeigu jau eiliniai žurnalistai kalba tokiomis temomis, tai reiškia du dalykus. Tokia ateitis yra neišvengiama. Tokia ateitis mūsų laukia labai greitai.

Aš nuoširdžiai nenoriu tokios ateities, bet nežinau kaip jos išvengti. Pakalbėkime apie tai.

Klausimai, kuriuos turėtumėte užduoti per darbo pokalbį

2021-04-20 13:00:06

Turbūt visi puikiai žinote tą situacija. Įvyksta pokalbis, kokias 20-30 minučių, tuomet kompanijos atstovas paklausia: ar turite klausimų? Stoja minutės tyla ir tuomet kandidatas atsako: kol kas ne, man viskas aišku.

Šiandien aš noriu pakalbėti apie klausimus, kuriuos turėtumėte užduoti per darbo pokalbį, kad nebūtumėte TUO kandidatu. Aš ne tik pateiksiu klausimus, bet taip pat paaiškinsiu ką galimi atsakymai reiškia.

Aš savo karjerą praleidau IT sektoriuje, todėl kai kurie klausimai nebus universalūs ir tinkami visiems.

Magija

2021-03-02 11:40:43

Šiandien norėčiau pakalbėti apie gana keistą temą – magiją ir burtininkus. Nepasakyčiau, kad skaičiau daug knygų apie magiją ir burtininkus. Tikrai nepakankamai, kad galėčiau pateikti pavyzdžius tam apie ką kalbėsiu. Jeigu jūs turite pasiūlymų, nesikuklinkite, man tikrai būtų įdomu žinoti.

Rašome detektyvą su Midsomer murders

2021-02-16 16:26:49

Aš mėgstu Midsomer murders. Esu matęs labai daug serijų. Galbūt visas, galbūt ne. Tikrai nežinau. Atsimenu serialą pradėjau žiūrėti lietuvių kalba, kai rodė per kažkurį TV kanalą. Visai nesenai pažiūrėjau naujausią – 21 sezoną. Šiandien norėčiau pakalbėti apie ketvirtą sezono seriją - With Baited Breath.

Šis tekstas yra skirtas rašytojams. Jau anksčiau dariau Orville ir Murder, she wrote analizę.

Ką jums reiškia vasara?

2020-12-01 21:41:35

Šiandien prasideda kalendorinė žiema, kada gi dar galėtų būti geresnis laikas prisiminti vasarą?

Kadangi vaikystę praleidau kaime aš turiu stiprias emocijas su gamta. Kai aš galvoju apie vasarą aš pirmiausiai galvoju apie žiogus. Kaime jie grieždavo nuo ryto iki vakaro. Pabundi girdi žiogus, eini miegoti girdi žiogus. Kai būdavo karščiausias dienos laikas atrodydavo, jog jie griežia garsiausiai. Tas garsas būdavo visą skambantis ir atrodydavo, kur minsi, ten bus žiogas, bet tai ne tiesa. Žiogų iš tiesų nebuvo tiek jau daug. Galbūt vienas kvadratiniame metre ir, taip, aš mačiau ne vieną žiogą, bet tikrai nereikdavo žiūrėti, kad netyčia neužmintum.