Stalo žaidimai. Bloody inn

2023-11-24 20:19:30

Šis žaidimas labai keistas, tiek tema, tiek išvaizda. Man asmeniškai išvaizda nepatinka, bet manyčiau, kad jinai labai tinka prie esamos temos. Kokia ta tema? Turistai apsistoja užeigoje ir moka vieną franką už naktį, su tokiomis mažomis sumomis sunku išlaikyti verslą, žymiai labiau apsimoka žudyti turistus, kol jie miega ir vogti jų pinigus.

Stalo žaidimas. Earth

2023-11-17 20:41:58

Niekas manęs taip neerzina, kaip negalėjimas žaisti stalo žaidimo vos perskaičius taisyklių knygutę. Atvirai sakant, norėjau išmesti šitą žaidimą į šiukšlių dėžę. Kodėl? Prieš pradėdamas žaidimą kiekvienas žaidėjas turi išsirinkti tris kortas. Kortos yra dvi pusės, todėl reikia išsirinkti kurią pusę dėsi. Pavyzdžiui mano pasirinkimas yra lietaus lašai, minus vienas, šūdo krūva arba plus vienas, korta rankoje padalinta iš žaibo. Ką tai reiškia?! Kita korta yra septyni lapai padalinta iš dviejų su šešiais lapais kvadrate arba penki lapai padalinti iš dviejų su trim minus lapais kvadrate. Ką tai reiškia?!

Simboliai yra gerai, nes taupo vietą ant kortų, bet jie turėtų būti kažkur paaiškinti. Dar geriau, jeigu kortos būtų sunumeruotos ir tuomet pagal numerį taisyklių knygutėje galėtum surasti paaiškinimą. To nėra! Ar aš turėčiau susigalvoti paaiškinimą pats? Jeigu taip, tai kokio velnio aš moku be protiškus pinigus už šitą žaidimą (Na gerai, žaidimo kaina yra vidutinė)?

Mano ketvirtas dešimtukas

2023-11-10 13:33:18

Jeigu skaitote mano metų top, tai turėjote susidaryti įspūdį, kad mano kolekcijoje yra nemažas žaidimų kiekis ir jūs būsite visiškai teisus. Jau kalbėję apie pirmą, antrą ir trečią dešimtus, laikas pakalbėti apie ketvirtą. Šitam rinkiniui galioja tik viena taisyklė: praėjo nemažiau nei du metai nuo recenzijos publikavimo.

Stalo žaidimas. Dog Park

2023-11-03 20:11:04

Daugelis žmonių instinktyviai nori šį žaidimą lyginti su Wingspan, bet tai klaidinga asociacija. Iš tiesų šį žaidimą reikia lyginti su žaidimu Parks, net pavadinime yra užuomina. Jūsų laimei aš galiu palyginti su abiem žaidimais.

Stalo žaidimas. Turing machine

2023-10-13 21:53:10

Tai nėra žaidimas, tai yra galvosūkis, kurį galite įsigyti stalo žaidimų parduotuvėje. Tai yra patirtis, kurios nelabai turiu su kuo palyginti, bet galiu įvertinti.

Kartais žmonės klausia: ar stalo žaidimai gali mokyti? Taip, šis žaidimas galėtų mokyti logikos pagrindų.

Stalo žaidimas. Aquatica

2023-10-06 20:40:57

Aš gyvenime nesu matęs tiek daug mėlynos spalvos vienoje vietoje. Kai aš sakau – daug, jūs tikrai negalite įsivaizduoti kiek daug jos yra. Aš negalvojau, kad mėlyna spalva gali būti negraži, bet šis žaidimas man nėra gražus. Na… bet… tačiau… yra daug negražių žaidimų ir jie vis tiek populiarūs.

Stalo žaidimas. Lands of Galzyr

2023-09-22 21:41:51

Ar svajojote apie stalo žaidimą vaidmenimis? Jūsų svajonės išsipildė – šis žaidimas nepanašus į jokį kitą. Veiksmas vyksta Daimyria pasaulyje, kuriame gyvena tik gyvūnai. Keturi nuotykių ieškotojai atvyksta į Galzyr dėl įvairių priežasčių. Jūs galėsite žaisti už vieną iš jų.

Stalo žaidimas - Unlock! Epic Adventures

2023-09-15 21:32:45

Unlock – tai pabėgimo kambarys dėžėje arba galvosūkių žaidimas. Teksto rašymo metu yra 11 žaidimo dėžių šitoje serijoje, plius dar dvi skirtos vaikams. Kiekvienoje dėžėje yra trys istorijos, nuotykiai, galvosūkiai. Neskaitant kelių tematiškų dėžių kaip pavyzdžiui Star wars, istorijos esančios vienoje dėžėje tarpusavyje neturi nieko bendro ar panašaus.

Be didelių dėžių taip pat galima įsigyti taip vadinamus „trumpuosius nuotykius“.

Stalo žaidimas. Brian Boru

2023-09-08 19:03:23

Aš iš karto nusipirkau du to paties dizainerio žaidimus. Tai turbūt nėra labai protinga strategija, bet abu žaidimai buvo pristatomi kaip labai unikalūs. Ir turiu pasakyti, kad abu žaidimai tikrai unikalūs. Ar tai gerai? Pakalbėsime apie tai. Beje, jeigu jūs vis dar spėliojate, tai pirmasis žaidimas - The king is dead.

Stalo žaidimas. The king is dead

2023-09-01 21:45:57

Nemėgstu, kai stalo žaidimo kompanijos pardavinėja orą. Šio žaidimo komponentai yra tokie patys kaip Condottiere (skaičius skirtingas), tačiau šio žaidimo dėžė yra dydžio kaip Carcassonne arba kitaip sakant tris kartus didesnė nei Condottiere. Kiek žaidimų mano lentynose tilptų, jeigu šita dėžė būtų teisingo dydžio?