Stalo žaidimas. Fall of Rome

2024-05-17 09:39:37

Pandemic šeimoje yra be proto daug žaidimų, tačiau iš visų jų tik Fall of Rome atkreipė mano dėmesį. Fall of Rome autoriais yra Matt Leacock ir Paolo Mori. Matt Leacock iš garsėjo sukurdamas Pandemic, tačiau tai buvo nepirmas jo kooperacinis žaidimas. Aš turiu Paolo Mori sukurtą Ethnos, tačiau jis išgarsėjo kurdamas karinės tematikos žaidimus.

Stalo žaidimas. Skulk Hollow

2024-05-03 21:36:52

Tai yra vienas iš labai giriamų stalo žaidimų dviem žaidėjams, deja, aš nesuprantu kodėl.

Skulk hollow yra unikalus tuo, kad žaidimas yra asimetrinis, kas reiškia, kad taisyklės skirtingiems žaidėjams yra skirtingos. Bet iš tiesų, skirtumų tarp žaidėjų nėra tiek daug, kiek jūs pagalvotumėte, jeigu išgirstumėte žodį asimetrinis. Pakalbėkime apie viską iš eilės.

Stalo žaidimas. Discordia

2024-04-05 21:10:29

Pirmą įspūdį apie žaidimą susidarai, kai pirmą kartą atidarai dėžę ir pamatai komponentus. Pirmą kartą gyvenime matau, kad puntch board būtų įpakuoti į plastikinį voką. Kam to reikia? Pasaulyje ir taip per daug plastiko. Ar jūs norite nužudyti planetą?

Tai atrodo kaip gera įžanga žaidimui.

Mano penktasis dešimtukas

2024-03-29 21:57:48

Kas tam tikrą laiko tarpą aš sudarau stalo žaidimų dešimtuką. Šitam rinkiniui galioja tik viena taisyklė: praėjo nemažiau nei du metai nuo recenzijos publikavimo. Jeigu jums kyla klausimas, tai, taip recenzijos yra publikuojamos tik tų žaidimų, kuriuos aš įsigijau. Taip, penktasis dešimtukas reiškia, kad baigę šitą tekstą busime apžvelgę 50 stalo žaidimų. Jeigu įdomu, taip pat galite pasiskaityti ketvirtą dešimtuką.

Stalo žaidimas. Crisis

2024-03-15 20:59:50

Ar jums patinka žaidimai, kurie kiekvieną raundą duoda į snukį? Aš turiu daug priekaištų šitam žaidimui ir vis dėl to manau, kad jūs turėtumėte jį pabandyti.

Stalo žaidimas. Arkwright: the card game

2024-03-08 23:17:21

Prieš keletą metų buvo išleistas didelis, sudėtingas žaidimas pavadinimu Arkwright. Aš labai norėjau jį pabandyti, bet atsižvelgiant į žaidimo sudėtingumą, nemaniau, kad turėsiu su kuo jį žaisti. Kai sužinojau, kad žaidimo kūrėjai nori sukurti kortų versiją, labai apsidžiaugiau, nes tikėjausi, kad paprastesnį žaidimą tikrai pavyks surasti su kuo žaisti. Kai pravėriau dėžutę mano optimizmas išgaravo. Pakalbėkime apie tai.

Stalo žaidimas. Dragonkeepers

2024-03-01 19:10:02

Šio žaidimo autorius yra gerai žinomas ir populiarus stalo žaidimų dailininkas, kuris taip pat sukūrė ir išleido kelis savo žaidimus.

Šio žaidimo taisyklės yra labai paprastos, bet tuo pačiu neintuityvios, todėl reikia sužaisti vieną partija, kad suprastum kas vyksta. Kai sužaidi antrą partiją, gali pasakyti: mačiau viską ką žaidimas gali pasiūlyti. Ir nėra jokios priežasties žaisti trečią partiją.

Stalo žaidimas. The Prodigals Club

2024-01-19 22:06:47

Sakinys, kuriuo nenoriu pradėti nei vieno stalo žaidimo apžvalgos yra: taisyklių knygutė yra šlamštas. Tai yra viena iš blogiausių taisyklių knygučių kokias aš esu matęs. Jeigu esate patyręs žaidėjas, tai nesukels jums rimtesnių problemų (nes jūs esate įpratę žiūrėti taisyklių video), bet jeigu esate naujokas, apeikite šitą žaidimą iš toli.

Gerai, pakalbėjom apie didžiausią žaidimo problemą, pakalbėkime apie patį žaidimą.