Stalo žaidimas. Hibachi

Tokio tipo žaidimo dar nesu aprašęs šitoje svetainėje. Šitame žaidime jūs fiziškai mėtote sunkius, plastikinius žetonus ant žaidimo lentos. Taip, jūs perskaitėte teisingai, šitame žaidime reikia mėtyti. Stalo žaidimas su fiziniu aktyvumu? Kažkas originalaus!

Žaidimo tema: jūs esate šefai ir turite pagaminti skaniausius patiekalus savo restorano lankytojams. Aišku, be gražaus dizaino, tai tos temos čia tiek ir yra. O tie gyvūnai kur ant viršelio daugiau niekur nefigūruoja, bet jeigu to užtenka, kad atkreiptumėte dėmesį į šį žaidimą parduotuvėje, jie savo darbą atliko.

Tai kaip žaisti šitą žaidimą?

Kiekvienas žaidėjas gauna po 6 žetonus, kurių kiekvienas turi skirtingą vertę nuo 100 iki 600. Eilės tvarka žaidėjai meta po vieną žetoną. 2-3 žaidėjų žaidime metama po 4 žetonus, 4 žaidėjų žaidime po 3. Kai visi žaidėjai sumėtė savo žetonus, tuomet vyksta išsivalymas.

Ant žaidimo lentos yra 4 maži apskritimai ir 9 lėkštės su ingredientais.

Pirmiausiai išvalomi maži apskritimai tokia eilės tvarka:

1) Jeigu yra nors vienas žaidėjas ant papildomo metimo apskritimo, jis atlieka papildomą metimą.

2) Jeigu yra nors vienas žaidėjas ant recepto apskritimo, jis gauna asmeninį receptą, kurį gali pagaminti žaidimo metu.

3) Jeigu yra nors vienas žaidėjas ant ingrediento apskritimo, jis paima tiek ingredientų kortelių, koks yra pirmasis skaičius ant jo žetono ir išsirenka vieną.

4) Jeigu yra nors vienas žaidėjas ant kečiupo apskritimo, jis tampa pirmuoju žaidėju arba žaidimo terminais vyriausiuoju šefu.

Jeigu yra du ar daugiau žetonų ant mažų apskritimų, kas būna ypatingai retai, privalumą gauna tas, kurio žetono vertė yra didesnė.

5) Žetonai, kurie yra ant raudonos lentos, bet ne ant patiekalų, yra nuimami. Už kiekvieną tokį žetoną žaidėjais gauna po vieną čili kortelę. Dvi čili korteles galima panaudoti vietoj vieno bet kokio ingrediento įgyvendinant receptą.

6) Žaidėjai gali parduoti ingredientus už sumą visų žetonų esančių ant to patiekalo. Žaidėjai gali parduoti, net jeigu neturi savo žetonų toje lėkštėje.

7) Žaidėjai gali pirkti ingredientus, jeigu jų yra, už sumą savo žetonų toje lėkštėje.

8) Žaidėjai gali pagaminti patiekalus. Pirmasis pagaminęs tris patiekalus laimi žaidimą. O jeigu ne, tuomet žaidėjai pasiruošia kitam raundui ir vėl mėto.

Aš praleidau keletą niuansų taisyklėse, bet iš esmės tai visos žaidimo taisyklės. Ne tiek ir daug ar ne?

Kadangi, reikia mėtyti, tai jūs greičiausiai nežaisite šito žaidimo sėdėdami. Kaip tik priešingai, aš siūlyčiau apeiti stalą ir susirasti patogiausią poziciją metimui. Mane šitas žaidimas veža dėl emocijų, kurias jis sukuria. Tu meti, nepataikai arba kas nors tave išstumia arba meti, kad ką nors išstumtum, vietoj to jam tik padedi. Žetonai skraido po visą kambarį, kai žmonės persistengia. Tai yra smagu. Sėkmingas metimas man daug svarbiau, nei kas iš tiesų laimi žaidimą. Po vienos partijos aš būnu toks užsidegęs, kad iš karto noriu žaisti dar kartą.

Metimas yra įgūdis. Jeigu daug žaisite šitą žaidimą, tai jūs tapsite tokiu geru, kad niekas su jumis nenorės žaisti, bet daugelis žmonių nežais po 100 partijų per metus ir jiems negresia tapti profesionaliais šito žaidimo žaidėjais.

Kalbant apie žaidimo trūkumus, labai reikėtų vieno paruoštuko žaidimo vedėjui, kad atlikti visus veiksmus eilės tvarka, nes žaidimo įkarštyje tikrai gali pamiršti kokį nors žingsnį. Deja, paruoštuko nėra.

Sėkmė žaidime. Kokie atsivers receptai yra sėkmė, kokie atsivers ingredientai irgi yra sėkmė. Teoriškai keliuose pirmuose raunduose gali būti taip, kad atsivertė tik po vieną ingredientą iš kiekvieno recepto, bet tuomet reikia geriau išmaišyti ingredientų kortas.

Metimas yra įgūdis, kurį galima lavinti, bet tai kad kiti žaidėjai nustūmė tavo žetoną iš norimos lėkštės yra sėkmė.

Žaidime nėra kalbos, o taisyklių yra nedaug, todėl labai norėčiau, kad šitas žaidimas būtų išleistas lietuvių kalba.

Tai yra vienas iš tų žaidimų, kuriuos aš vadinu chaotiška pramoga. Jeigu jūs norite sėdėti keturias valandas ir giliai strateguoti, šis žaidimas ne jums. Bet jeigu jūs norite vakarėlio lygio žaidimo, jeigu jūs žaidimus žaidžiate retai tai yra tikras auksas.

Žaidimo trukmė: 45-60min.

Žaidėjų skaičius: 2-4 (rekomenduoju 4).

Sudėtingumas: 1.63 (lengvas).

Sukūrimo metai: 2021

Žaidimo kalba: anglų, prancūzų.

Žaidimo kategorija: mėtymas, fizinis aktyvumas, maistas.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)