2009-03-02 21:12:19
Tai sakai krizė? Gal norėtum pasipasakoti?
Apie krizę jau rašė visi kas netingi, ir tie kurie ypač netingi, rašė net gi ne po vieną kartą.
Aš tikiuosi, kad jūs nesitikite čia rasti tai ką galite rasti kitur. Ir vis dėl to kaip ta krizė atsitiko?
Komentarai(7) Plačiau >>
2009-02-09 18:07:44

Šiandien dar vienas įrašas apie nieką, tęsiant visas geriausias ankstesniojo įrašo tradicijas… Iš tiesų, tai net gi nenaujas įrašas, o tęsinys. Ir tikiuosi, jog jis nebus toks ilgas…
Net nežinau, čia juoktis ar verkti…
Komentarai(0) Plačiau >>
2009-01-28 20:29:38
Kokia tavo nuotaika dabar? Ar tekstas gali turėti savo nuotaiką? Ar teksto nuotaika gali pakeisti tavo nuotaiką? Ar jau paruošei atsakymus į visus klausimus?
Komentarai(0) Plačiau >>
2009-01-26 23:48:24
Pradėsiu nuo svarbiausios įrašo minties: nežinau ar išviso šitas įrašas turėjo atsirasti.
Beje, norėčiau visus pasveikinti su Kinų naujaisiais metais. Prasideda jaučio metai. Įdomu kaip juos interpretuoti: dirbsim kaip jaučiai ar valgysim daug mėsos? (Vargšai vegetarai. Bet kuriuo atveju.)
Komentarai(1) Plačiau >>
2009-01-16 23:04:32
Praėjusį penktadienį parašiau įrašą, tuomet pagalvojau, kad tokių dalykų negaliu publikuoti ir parašiau kitą...
Komentarai(3) Plačiau >>
2009-01-09 21:41:32
Man patinka žiema. Na... gal nevisa žiema. Man patinka, kai balta, balta, kur dairais. Man patinka braidyti po purų sniegą. Ir tik ragana brisdama per sniegą nepalieka pėdų, man patinka palikti jų daug. Man patinka, kai nėra per daug šalta. Tik truputėli, kad sniegas netirptų. Man patinka, kai nepučia šaltas vėjas į veidą.
Bet visai neseniai to sniego nebuvo. Norėčiau papasakoti, keletą istorijų iš praėjusių metų.
Komentarai(1) Plačiau >>
2009-01-08 23:48:28
Mąstymas - pats sudėtingiausias dalykas, todėl konkurencija tokia maža. Čia ne bajeris aš rimtai. Žmonės nekenčia dviejų dalykų: atsakomybės ir mąstymo. O kai nereikia mąstyti, tai apie kokia atsakomybę mes kalbam? Dariau, taip kaip man liepė.
Ar jums tenka daug mąstyti per dieną? Manau, kad ne. Netikit?
Komentarai(5) Plačiau >>
2009-01-06 21:18:30
Žinau, Kūčios yra šeimos šventė. Kalėdos yra daug laisvesnė šventė, galima su draugais ir po 100 gramų pakelti. Bet šis pasakojimas ne apie šventes, šis pasakojimas apie namus. O gal greičiau apie žmogaus namų paiešką.
Komentarai(2) Plačiau >>
2009-01-05 23:43:46
Kaip atšventėt? Gerai? Kaip Senelis šaltis ar turtingas buvo? Kaip dovanos?
Prasisuko švenčių maratonas ir galėsim keletą mėnesėlių atsipūsti. Iki kokių Velykų turbūt... O gal ne?
Kūčios ir Kalėdos puiki proga aplankyti visus gimines. Ypač jeigu jų daug. Bet...
Komentarai(3) Plačiau >>
2008-12-19 18:12:33
Turiu klausimą: kas yra ateitis?
Ar ateitis yra tai kas turėtų įvykti rytoj?
Ar ateitis yra tai kas aš įsivaizduoju, kad turėtų įvykti rytoj?
Komentarai(7) Plačiau >>