Pakalbėkim apie krizę

Daugiau darbuotojų reikia jau DABARTINĖMIS sąlygomis. Anksčiau (~2008m. rudenį) būtų pakakę ir didesnių atlyginimų (už didesnes pastangas traukiant įmonę per globaliuosius pokyčius).

Gera ta krize bloga ta krize visiem patsitaiko.

NePo, tai yra natūralus ekonominis ciklas. Vartojimo paklausa ir pasiūla linkusi susireguliuoti arba sureguliuojama tam tikromis priemonėmis. Jei prieš tai užimtumas buvo puikus, visi gamino produkciją, eikvojo resursus, "darė" pinigus, natūralu, kad gavosi perprodukcija. Tiesiog pagaminta buvo daugiau, nei reikėjo realiam vartojimui. Tarybiniais laikais perprodukcija būdavo sunaikinama, nes visa sistema orientuodavosi į gamybos penkmečių planus, ir kiekvieno iš jų pabaigoje reikėdavo pateikti vis geresnius rodiklius. Tai, kad prekės nesuvartojamos -- rūpinamasi nebuvo. Dabar lygiai tas pats. Ar tikrai mums reikia kas kelis metus įsigyti po naują automobilį? O kur dėti seną? Juk seniai buvo aišku, kad tokiais tempais gaminant prekes, kada nors jų bus pagaminta pakankamai patenkinti esamą poreikį. Tas "kada nors" štai ir atėjo. Dabar metas perviršį suvartoti. Tam reikia iki protingų ribų sumažinti kainas (kaina yra atskiras dalykas, vertas dėmesio ir atskiros analizės, bet NT kainos infliacija viską pasako -- už kartoninę dėžutę pakloti 300 žmogaus atlyginimų yra tikrai per daug. Per 300 mėnesių, arba 25 metus turbūt vien kastuvo, pjūklo ir kirvio pagalba dešimt tokio lygio būstų gali pasistatyti). Taip kad globaliu mastu panikuoti nėra ko -- geriau nusiteikti ir pasirūpinti, kaip tą krizę išgyventi. Kitas dalykas, ar priemonės, kuriomis siekiama sušvelninti jos apraiškas, yra teisingos? O į šį klausimą atsakys ateities kartos, žvelgdamos į mūsų gyvenimą kaip į praeitį iš jų laikotarpio perspektyvos.

Taip, viskas susiję. O viso to viršūnėje yra bankai ir bankinė sistema.

Darbuotojas padaro pelno n LTL, dabartinė rinka nuperka n - m. Tai kam gamint į sandėlį.

Iš šito požiūrio nebandei žiūrėt?

Esmė tame , kad vertybiniai popieriai nuvertėję . Žiauriai nuvertėję . Ir tie pinigai , kurių žmonės atseit daug turėjo , tiesiog dingo . O šeip , dėl tos krizės , būkime dėkingi " dangiškiems genijams " - Amerikos bankams .

Krize ira tam ,kas nemoka gyventi ir taupiti.

Brukštelk žinutę