Animacija. Masameer County

Praėjusiais metais labai stipriai gyriau pirmą Myrkott kompanijos animacinį serialą. Būtinai pažiūrėkite, jeigu dar nematėte. Šiandien laikas aptarti antrąjį.

Myrkott yra Saudo Arabijos animacijos kompanija ir tai labai svarbu suprasti prieš žiūrint šį serialą.

Aš galvojau, kaip geriausiai apibūdinti šitą serialą. Įsivaizduokite, kad musulmonai matė tik du animacinius serialus Looney Tunes ir South park ir pabandė sukurti savo serialą.

Kaip Looney Tunes epizodai nesusiję, skirtingos serijos turi skirtingus personažus, vienus personažus pamatysime tik vieną kartą seriale, kiti kartas nuo karto pasirodo skirtinguose epizoduose.

Kaip South park, šis serialas nagrinėja svarbias, kontraversiškas temas, bet tos temos yra aktualios musulmonų pasauliui ir mums yra visiškai svetimos, nesuprantamos. Viena atostogų kelionė į artimųjų rytų šalį taip nepraplės jūsų akiračio kaip šis serialas.

Serialas dažnai prasideda parodydamas du personažus, kurie tarpusavyje atrodytų neturi nieko bendro, tačiau serijos gale tie personažai susitinka. Istorijos nėra nuspėjamos, nes logika yra svetima. Kartais pažiūriu epizodą ir nežinau ką pažiūrėjau. Tuo pačiu negaliu pasakyti, kad nors vienas epizodas man nepatiko. O patikusių epizodų buvo daugiau nei tų, kurių nesupratau.

Pagrindiniais personažais būtų galima įvardinti Saad, Saltooh and Trad. Visi personažai yra išskirtinės išvaizdos. Saad turi dideles akis ir visuomet būna išsižiojęs, Saltooh turi milžinišką kvadratinę nosį, o Trad yra šuo. Kai pamačiau šunį aš pagalvojau, kad jis bus panašus į Dogbert, bet iš tiesų, jis tiesiog dar vienas personažas, tik šuns išvaizdos.

Jeigu žiūrėsite tik vieną epizodą, tuomet žiūrėkite pirmo sezono trečią epizodą – Lapis. Šitame epizode pamatysite Saltooh darbo nuotykius. Nenoriu daugiau nieko pasakoti, kad nesugadinčiau ir taip trumpo epizodo siužeto. Šis epizodas yra lengva komedija.

Jeigu norėsite pažiūrėti tik du epizodus, tuomet taip pat pažiūrėkite antro sezono trečią epizodą – Clearance. Šitoje istorijoje knygyno savininkas atsiduria labai nestandartinėje situacijoje ir turi imtis atitinkamų priemonių. Šis epizodas turbūt yra tamsiausias visame seriale. Įsivaizduokite detektyvinį serialą paremtą tikrais faktais, būtent tokį jausmą sukelia šitas epizodas.

Šis serialas tikrai nėra kiekvienam, bet aš džiaugiuosi, kad jis egzistuoja. Aš norėčiau daugiau sezonų šitam serialui ir daugiau panašių serialų.

Serijos ilgis: 11 - 29 min.

Sezonų skaičius: 2

Epizodų skaičius: 14

Kūrimo metai: 2021 - ?

Nuorodos:

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)