Animacija. Kaiji: Ultimate Survivor

Man nepatinka šito serialo animacijos stilius. Paprastai nekalbu apie serialus, kurių animacijos stilius man nepatinka, nebent jie turi kažką daugiau. Šis serialas tikrai turi.

Serialo pradžioje Kaiji yra visiškas nevykėlis, tinginys, bedarbis. Apgaulės būdu jis įviliojamas į azartinius žaidimus. Jūs turbūt norėtumėte paklausti: kokį azartinį žaidimą? Akmuo, popierius, žirklės. Paskutinį kartą, kai buvote kazino, turbūt nematėte tokio žaidimo?

Tiems kas nežino šio žaidimo taisyklės yra labai paprastos. Akmuo sutraiško žirkles, popierius uždengia akmenį, žirklės sukarpo popierių. Du žaidėjai vienu metu parodo savo pasirinktą simbolį ir viskas. Sugalvoti ką nors paprastesnio yra sunku.

Bet grįžkime prie serialo. Laive susirenka 103 vyrai. Taip, vyrai, seriale nemačiau nei vienos moters. Kiekvienas iš jų gauna po devynias kortas: 3 akmenis, 3 popierius, 3 žirkles. Ir tris žvaigždutes. Žvaigždutės yra gyvybės. Žaidėjai netekę visų trijų žvaigždučių iš karto pašalinami iš žaidimo salės. Niekas nežino kas su jais atsitiks, bet kalbama, kad jie bus parduoti į vergiją. Žaidėjai turintys dvi ar vieną žvaigždutę laukia žaidimo galo, jeigu iki to laiko jie neįsigis trūkstamų žvaigždučių, tuomet irgi bus pašalinti kartu su nevykėliais.

Žaidėjai turintys tris žvaigždutes ir nei vienos kortos gali palikti salę ir grįžti į savo normalų gyvenimą. Žaidėjai turintys daugiau nei tris žvaigždutes gali kiekvieną papildomą žvaigždutę parduoti už 5 mln ar daugiau. Beje, čia kalbame apie Japoniškus pinigus, tai realios sumos nėra tokios įspūdingos kaip jums atrodo.

Nors viskas atrodo taip paprasta, kad nieko įdomaus čia nesugalvosi, tačiau serialo scenarijus yra genialus. Kiekviena serija baigiasi ant įtampos, niekada nežinai kaip Kaiji pavyks išsisukti iš padėties. Čia reiktų pasakyti, kad aš rekomenduoju pirmus 10 serialo epizodų. Nors vėliau Kaiji patiria daugiau nuotykių, tačiau jie nėra tokie įdomus, kaip pirmieji epizodai.

Serijos ilgis: 23 min.

Sezonų skaičius: 2

Epizodų skaičius: 52

Kūrimo metai: 2007-2011

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)