Animacija. Fairy Tale Police Department

Kodėl šito serialo nerodė mano vaikystėje? Tai būtų mano mėgstamiausias serialas.

Kiek jūs žinote pasakų? Aš pagalvočiau, kad visai nedaug, bet iš 26 epizodų nežinojau tik vienos pasakos. 26 iš vienos pusės yra daug, iš kitos pusės aš būčiau dar labiau apsidžiaugęs, jeigu šis serialas būtų turėjęs du sezonus. Nežinau ar tiek yra pasakų, bet serialas man labai patiko.

Tai apie ką yra serialas?

Turbūt teisingiausia būtų sakyti, kad veiksmas vyksta pasakų knygoje. Pasakos nuolatos nukrypsta į šoną ir du policijos pareigūnai turi užtikrinti, kad jos vėl sugrįžtų į trasą. Yra daug įvairių priežasčių kodėl pasakos gali nukrypti į šoną. Pavyzdžiui, pasimaišė kitos pasakos personažai arba policininkai, kurie turėtų saugoti pasakas, suėmė vieną iš personažų, arba pasakos personažai nėra tokie gudrūs kaip turėtų būti.

Pagrindiniai personažai yra Johnny Legend Fantasy ir Christine Anderson.

Johnny yra nevykėlis, bailys, kuris sukelia daugiau problemų nei padaro gero. Johnny ypatingai rūpi jo šukuosena, todėl kišenėje nešiojasi šukas ir nuolatos gražinasi. Ir, nors Johnny yra visiškai nekompetentingas, jo sukeltas kvailas situacijas yra visai smagu žiūrėti.

Christine yra visiška priešingybė kaip ir priklauso tokiems serialams. Christine – rimta, darbšti, labai stengiasi pasiekti geriausią rezultatą, tačiau dažnai jos pastangos nueina veltui ar net pastato ją į keblią situaciją dėka jos partnerio Johnny ar kitų pasakos personažų.

Be pagrindinių personažų taip pat turime antraeilius personažus, kuriuos sutiksite beveik kiekvienoje serijoje. Chief Horace White – turbūt niekada nepalieka savo ofiso bei nuolatos rėkia ant Johnny. Horace visuomet pristato originalią pasaką ir liepia policininkams išsiaiškinti, kodėl jinai nušoko nuo vėžių.

Wanda Winkle yra fėja krikštamotė, kuri beveik niekada nesugeba pasakyti burtažodžio teisingai iš pirmo karto, ko pasekoje ne vieną kartą buvo pavertusi pagrindinius personažus įvairiais gyvūnais.

Claude yra varlė, kuri įsivaizduoja, kad yra princas ir svajoja, jog vieną dieną princesė jį pabučiuotų atversdama į žmogų. Claude yra mokslininkas, todėl atlieka įvairius pagalbinius darbus tokius kaip pirštų antspaudų surinkimas, įvairių dalykų cheminė analizė, priešnuodžių gamyba ir t.t.

Ir paskutinis personažas, kurį sutiksite dažnai yra Pinocchio. Visi žino, kad Pinocchio nosis ilgėja, kai jis meluoja. Pinocchio svajoja būti policininku, tačiau jo pagalba dažniau trukdo nei padeda.

Bent kelis kartus sutiksite personažus iš trys paršiukai pasakos. Kas man patiko, kad išskyrus tos pasakos ribas vilkas iš tiesų nėra blogas. Kita vertus paršiukai… sakykim, jūs nenorėtumėte jų sutikti tamsiame skersgatvyje.

Šis serialas turi specifinį humorą plius mano vaikystės pasakas, todėl jis man patiko. Bet tai, kad patiko man nereiškia, kad patiks jums. Jeigu serialą žiūrėtų žmogus, kuris nežino originalių pasakų, manyčiau, kad jam šis serialas nepatiktų.

Serijos ilgis: 24 min.

Sezonų skaičius: 1

Epizodų skaičius: 26

Kūrimo metai: 2001 -2002

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)