Animacija. The Looney Tunes Show

Prisimenate Bugs Bunny ir Daffy Duck iš senų klasikinių Looney Tunes filmukų? Warner Bros nusprendė juos atgaivinti.

Pagrindiniai personažai jau mano minėti Bugs Bunny ir Daffy Duck. Bugs yra milijonierius, turi namą jaukioje kaimynystėje. Jo kaimynai yra: Yosemite Sam, Granny, Witch Lezah.

Daffy tiesiog gyvena pas Bugs kaip kambariokas, tačiau nemoka jokios nuomos, stengiasi išsisukti nuo bet kokių darbų bei pridaro papildomų problemų.

Picerijos savininkas peliukas Speedy Gonzales taip pat gyvena pas Bugs virtuvės sienoje.

Be jau minėtų personažų pakankamai dažnai galima sutikti Bugs merginą - Lola Bunny, Daffy mergina - Tina Russo ir gerą visų draugą Porky Pig.

Priešingai nei klasikiniai Looney Tunes, čia nėra keistų medžioklių ar lakstymo be tikslo, kiekviena serija turi savo istoriją, kuri sukasi apie šią bendruomenę. Dažnai viena linija būna skirta Bugs, o kita Daffy. Be to daugelis serijų papildytos Merrie Melodies daina ir Wile E. Coyote vs Road Runner epizodu.

Pirmą kartą, kai pamačiau naują serialą, tai buvo pirmo sezono trečia serija "Jailbird and Jailbunnys". Tuomet pagalvojau, kad tai labai kvailas serialas ir Warner Bros atgaivindama personažus padarė klaidą, bet vėliau jis man ėmė labai patikti.

Geriausia serija. Geriausia, mano nuomone, antro sezono ketvirta serija "Rebel Without a Glove". Ar pastebėjote, jog Bugs rankos yra baltos? Pasirodo tai - pirštinės, kurias šioje serijoje Daffy sugadino. Be pirštinių Bugs visiškai negali orientuotis, todėl nueina į parduotuvę nusipirkti naujų, tačiau vienintelės, kurias jam gali pasiūlyti yra baikerių pirštinės. Taigi, Bugs tampa baikeriu.

Tuo tarpu Daffy sugalvoja, kad visos problemos jo gyvenime yra dėl vardo, todėl pasikeičia jį į Profesorius.

Kulminacija pasiekiama tuomet, kai Profesorius aiškina Baikeriui gyvenimo tiesas. Iš vienos pusės yra pasakomi gražūs žodžiai iš kitos - tai akivaizdi parodija ant visų tokio tipo filmų.

Serijos ilgis: 22

Sezonų skaičius: 2

Epizodų skaičius: 52

Kūrimo metai: 2011-2013

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę