Animacija. Dilbert

Tai vienintelis animacinis serialas, kurį žiūrint IQ didėja.

Jeigu jums patinka Dilbert komiksai, vertėtų pažiūrėti ir šį serialą.

Pagrindinis veikėjas Dilbert gyvena savo namuose kartu su šuniu Dogbert ir žiurke Ratbert.

Dogbert nuolatos kuria įvairius scam'us, kaip tapti turtingu ar apgauti žmones ir jam visuomet sekasi. Jis taip pat pažįsta visus įtakingus žmones.

Ratbert yra kvaila žiurkė, kuri dažnai tampa Dogbert arba Dilbert eksperimentų bandytoju. Pažiūrėjęs šį serialą, užsimaniau įsigyti pliušinį Ratbert.

Dilbert inžinierius, kuris nori padaryti pasaulį geresnį, o kaip žinote, gerais norais kelias į pragarą grįstas... Jo laimei, beveik visuomet iš keblios situacijos jį išgelbėja Dogbert.

Dilbert dirba didelėje kompanijoje, kurioje nuolatos tenka bendrauti su nekompetentingais kolegomis: pikta moterimi Alice, nuolatos gerenčiu kava Wally, nemokančiu kalbėti tyliai Loud Howard, praktikantu Asok ir kvailu Bosu.

Serialas turėjo tik du sezonus. Pirmasis, mano nuomone, gerokai stipresnis už antrąjį. Antrasis sezonas buvo tarsi bandymas komiksą pritaikyti plačiajai publikai jį su'pop'sinant, bet akivaizdu, jog iš to nieko gero neišėjo. Šis serialas tikrai ne kiekvienam.

Geriausia serija. Pasirinkau antro sezono antrą seriją „The Shroud of Wally“. Dilbert su mama apsilankė Medicinos Keistenybių muziejuje. Jo mama susižavėjusi, o Dilbert sako, kad viskas yra netikra. Užsukus į degalinę mama siūlo įsipilti superturbo supreme degalų, nes jie balina dantis vairuojant, tačiau Dilbert teigia, jog tai yra apgaulė. Įvykus sprogimui Dilbert keliauja į dangų.

Tuo tarpu kompanija turi paleisti kosminę raketą, tačiau paleidimas vyksta nesėkmingai. Raketa nukrinta tiesiai į MLM konferenciją, kurios nariai įtiki, kad Wally yra dievas.

Serijos ilgis: 22 minutės

Sezonų skaičius: 2

Serijų skaičius: 30

Kūrimo metai: 1999 - 2000

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)