Animacija. Dan Vs

Lietuviškai šis serialas greičiausiai vadintųsi „Denis prieš visą pasaulį“.

Pagrindinis veikėjas Dan patenka į įvairias kurioziškas situacijas, kur jį kas nors sunervina ir tuomet jis imasi keršyti.

Tačiau keršto planus Dan įgyvendina ne vienas, o padedamas savo geriausio draugo Chris. Dažnai Chris yra tas asmuo, kuris daugiausia nukenčia keršto įgyvendinimo metu.

Chris turi vieną išskirtinę savybę – jis gali valgyti be galo daug ir beveik visuomet nori valgyti, nors neatrodo storas.

Dan keršto planai visiškai nepatinka Chris žmonai – Elise, tačiau pati dirbdama slaptąja agente dažnai neturi laiko sustabdyti tuos beprotiškus planus.

Mes taip pat turim progą susipažinti ir su Elise tėvais, kuriems nepatinka nei Dan, nei Chris. Savo brangiausiai dukrelei tėvai buvo išrinkę kitą jaunikį.

Dan keršija: dantistams, eismui, paplūdimiui, kirpėjui, kaimynams, bankui, sporto klubui, DMV (JAV Regitros versija), superherojams ir daugeliui kitų.

Kadangi, dalykų, kuriems galima keršyti skaičius ribotas, tai buvo neišvengiama, jog anksčiau ar vėliau šis serialas turės baigtis ir vis dėl to gaila. Tai tikrai originalus animacinis serialas.

Geriausia serija. Išsirinkau trečio sezono, trečią serija - „The boss“. Šioje serijoje Dan yra priverstas susirasti darbą. Darbas gana paprastas: reikia skambinti žmonėms, kurie nesumokėjo ir reikalauti sumokėti. Dan talentas rėkti labai padeda jam ir jis greitai kyla karjeros laiptais. Bet bosė turi savo planų. Pažiūrėkite.

Kokia serija patiko labiausiai jums?

Serijos ilgis 22min.

Sezonų skaičius 3.

Serijų skaičius 53.

Kūrimo metai 2011-2013.

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Youtube

Brukštelk žinutę