Animacija. Yarob

Duokit man ne amerikietišką animaciją ir aš busiu pilnas džiaugsmo.

Jeigu remsimės google, šis animacinis serialas neegzistuoja. Vienintelis dalykas ką google galima rasti, kad šį multiką sukūrusi kompanija Myrkott pasirašė penkių metų sutartį su Netflix. Jeigu tai reiškia, kad bus daugiau animacinių serialų remiantis arabų legendomis bei tradicijomis su angliškais subtitrais, tai sakyčiau labai geros žinios. Daugiau tokių serialų, prašyčiau.

Pagrindinis serialo veikėjas yra Yarob, kaip galite nuspėti iš pavadinimo. Jis yra šamanas. Yarob savo amato išmoko iš senelio, kurio namuose gyvena su savo sese Asrar. Visos istorijos yra susiję su mitinėmis būtybėmis kaip džinai arba žmonėmis iš legendų, kaip didysis arabų karalius. Kiek serijoje yra tikrų legendų, o kiek šiuolaikinių kūrėjų išmonė pasakyti negaliu, nes visiškai neišmanau arabų kultūros.

Personažų piešimo stilius labai paprastas primena flash laikų multikus, tačiau aplinkos elementai nupiešti tikrai įspūdingai. Mane žavi šis animacinis serialas, jis suteikia spalvų, kurių niekuomet nesuteiks amerikiečių ar japonų animaciją. Kitokia kultūra, kitokia filosofija, kitokios istorijos.

Jeigu gausite progą, būtinai pažiūrėkite šitą serialą.

Serijos ilgis: 10-22 min. ?

Sezonų skaičius: 1 ?

Epizodų skaičius: 8 ?

Kūrimo metai: 2019 ?

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)