Animacija. The Crumpets

Aš nuoširdžiai nežinau kokiai amžiaus grupei skirtas šitas serialas. Galbūt prancūzai neskirsto savo serialų į amžiaus grupes?

Ma ir Pa turi 142 vaikus. Aš neskaičiavau, taip wikipedia sako, tai turi būti tiesa. Bet tai dar nevisi namo gyventojai, su šita didele šeima taip gyvena Pa motina Granny ir šuo T-bone. Jeigu kiekvienas šeimos narys gautų po vieną epizodą tai jau būtų ilgas serialas. Tačiau dažniausiai pagrindinis serialu veikėju tampa Granny, kuri nori praturtėti. Jinai viena negali įgyvendinti savo apgaulingos schemos, todėl į pagalbą kviečiasi L'il One t. y. jauniausią šeimos narį, kuris savo ruožtų nori dviejų dalykų: žaidimų ir mamos dėmesio. Deja, L'il One dėl mamos dėmesio reikia kovoti su Pa.

Be šeimos narių mes taip pat neretai sutinkame Pa brolį Hurry, jo žmoną Harried bei jų įvaikintą sūnų Cordless. Hurry yra labai turtingas žmogus, visuomet galvojantis tik apie pinigus. Net ir bendraudamas su šeimos nariais tikisi iš jų uždirbti. Kaip ir Granny atveju, jo schemos, kurias mes pamatome seriale dažniausiai žlunga.

Seriale taip pat sutiksime vienintelę kaimynų šeimą, kurią sudaro Ms. McBrisk ir jos duktė Cassandra. Cassandra yra Caprice Crumpet bendraamžė, klasiokė ir draugė.

Šeimos namas man primena Foster's Home for Imaginary Friends, o PA man primena Richard Watterson.

Tai yra nuotaikingas serialas, bet kaip ir sakiau pradžioje, man sunku suprasti kokiai amžiaus kategorijai jis yra skirtas. Mane šis serialas sužavėjo dėl originalaus stiliaus bei lengvos atmosferos. Vaikystėje, kai televizijos neturėdavo pakankamai reklamų, rodydavo multikus. Kažkodėl man šis serialas sukelia kaip tik tokią emociją – tinkamas užpildyti reklaminės pauzės laiką.

Serijos ilgis: 13 min.

Sezonų skaičius: 4

Epizodų skaičius: 105

Kūrimo metai: 2013 - 2017

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)