Animacija. The Amazing World of Gumball

Vaikystėje svajojau, kad nebūtų skirtumo tarp realybės ir fantazijos, būtent toks ir yra šitas multikas.

Kaip jau galėjote suprasti iš pavadinimo pagrindinis veikėjas yra dvylikos metų mėlynas katinas Gumball Watterson. Kartu su savo geriausiu draugu, auksine žuvele Darwin Watterson, kuris yra įsivaikintas, Gumball patiria daug nuotykių, krečia įvairius pokštus. Abu veikėjai nepasižymi dideliu protu, jų planai dažnai pakrypsta į netikėtą į pusę.

Anais Watterson, rožinis zuikis yra jaunesnioji Gumball sesuo. Neįtikėtinai protingas vaikas, turbūt protingiausias serialo personažas. Nicole Watterson, mėlynas katinas yra šeimos mama, ji sunkiai dirba, kad išlaikytų šeimą, yra labai valdinga ir griežta. Richard Watterson, rožinis zuikis yra šeimos tėvas, jis yra neįtikėtinas tinginys, nieko nesugebantis ir didžiąją laiko dalį leidžia ant sofos priešais televizorių.

Veiksmas vyksta Elmoro miestelyje, kuriame šeima gyvena. Labai dažnai rodoma mokykla, kurią lanko vaikai. Antraeiliais personažais galima būtų įvardinti visus miestelio gyventojus: klasiokai, mokytojai, kaimynai, pardavėjos ir t.t. Personažais taip pat kartais tampa saulė, mėnulis, medis, kėdės, stalas...

Šis serialas pasižymi labai keistu animacijos būdu, jeigu pagrindinė šeima yra piešti, tai sunku atspėti kokiais būdais yra sukuriamas T-rex arba bananas. Kai pirmą kartą pamačiau, tai ši keista animacija manęs visiškai nesužavėjo.

Nors serialas skirtas vaikams, tačiau žiūrėdamas kai kurias dalis negaliu atsistebėti realaus gyvenimo analogijų pateikimų, kurių vaikai tikrai negalėtų suprasti. Būtent tos dalys man ir yra įdomiausios, juokingiausios.

Trečiasis sezonas turėtų startuoti 2014 metų vasarą.

Geriausia serija. Mano nuomone yra antro sezono 39 dalis “The World”, bet jos neįmanoma papasakoti - reikia pamatyti savo akimis, todėl papasakosiu antro sezono 37 dalį „The Internet“.

Gumball netyčia nufilmuoja savo išgąstį ir įkelia jį į internetą. Tas video tampa viral. Gumball norėdamas pašalinti video pirmiausiai kreipiasi į cyber-police (kaip lietuviškai?). Tas policininkas yra kompiuterio diskelis, diskelis norėdamas išsiųsti el.laišką, parašo jį ranka ir tuomet popierių grūda į CD dėjimo vietą.

Supratęs, jog policininkas nepadės, Gumball nusprendžia surasti internetą pats, bet internetas trukdo jam rodydamas kačiukų nuotraukas. Galiausiai jam pavyksta surasti internetą, kaip visą tai baigėsi sužinosite pažiūrėję seriją.

Serijos ilgis: 11 min.

Sezonų skaičius: 3

Epizodų skaičius: 116

Kūrimo metai: 2011 - ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę