Animacija. Total drama

Kas galėjo pagalvoti, jog multikas apie realybės šou bus toks populiarus?

Jeigu esate matę nors vieną realybės šou, tai žinote kaip vyksta šis serialas. Grupė dalyvių yra padalinama į dvi stovyklas. Stovyklos kovoja tarpusavyje atlikdamos įvairias užduotis, pralaimėjusi išmeta vieną dalyvį ir taip kol dalyvių lieka nedaug, tuomet panaikinus stovyklas kiekvienas kovoja už save.

Nuo tikrų realybės šou šitas serialas skiriasi, jog užduotis svyruoja nuo šlykščių (pavyzdžiui palaižyti kito dalyvio pažastį) iki be protiškų (pavyzdžiui nunešti sprogmenis į radioaktyvią nenaudojamą kasyklą).

Kiekvienas šio serialo sezonas turi vis kitą pavadinimą, todėl gali būti pristatomas kaip atskiras serialas. Visus sezonus jungia tik realybės šou vedėjas Chris McLean, pirmo sezono virėjas, o vėliau asistentas ir geriausias vedėjo draugas Chef Hatchet ir pradžios daina.

Total Drama Island. 22 paaugliai yra pakviečiami į salos Wawanakwa stovyklą varžytis tarpusavyje dėl 100.000 kanadietiškų dolerių. Dalyviai suskirstomi į dvi stovyklas Screaming Gophers ir Killer Bass po vienuolika žmonių.

Prisipažinimų būdele tampa lauko tualetas.

Išmestas iš komandos žmogus turi eiti Dock of Shame iki Boat of Losers, kuria jis yra išplukdomas iš salos.

Total Drama Action. Keturiolika anksčiau matytų paauglių susirenka senoje filmų studijoje kovoti dėl milijono dolerių. Visos varžybos vyksta įvairiuose filmų žanruose. Dalyviai padalinami į Screaming Gaffers ir Killer Grips.

Prisipažinimų būdele šiame sezone tampa grimo kambarys.

Išmestas iš komandos žmogus turi eiti Walk of shame iki Lame-o-sine, kuriuo jis yra išvežamas.

Total Drama World Tour. Šiame sezone penkiolika jau pažįstamų ir trys nauji paaugliai varžosi dėl milijono. Šiame sezone yra keliaujama aplink pasaulį plius reikia dainuoti, kai Chris liepia arba būsi pašalintas iš varžybų. Aišku, vietas dainavimui vedėjas visuomet pasirenka labai neparankiai, kad labiau pakankintų dalyvius.

Šiame sezone yra trys komandos: Team Victory, Team Amazon ir Team Chris is Really Really Really Really Hot

Dalyvių eliminavimas vyksta lėktuve, kuriuo visi keliauja aplink pasaulį, todėl išmestas dalyvis gauna parašiutą (dažniausiai) ir patiria Drop of Shame.

Total Drama: Revenge of the Island. Šiame sezone pristatoma trylika naujų paauglių, tačiau grįžtama į pirmo sezono salą Wawanakwa, kuri dabar yra radioaktyvi, todėl joje pilna visokių keistų gyvių ir augalų.

Dalyviai suskirstomi į dvi komandas Mutant Maggots ir Toxic Rats.

Išmestas dalyvis yra palydimas į Hurl of Shame ir katapultuojamas į Playa de Losers (playa yra paplūdimys ispaniškai).

Total Drama All-Stars. Šiame sezone keturiolika populiariausių ankstesnių sezonų veikėjų yra suskirstomi į dvi komandas geriečius Heroic Hamsters ir blogiečius Villainous Vultures. Tačiau sezono metu paaiškėja, kad ne visi geriečiai yra geri ir ne visi blogiečiai yra blogi.

Išmestas dalyvis yra nuleidžiamas Flush of Shame į Sewer of Losers.

Total Drama: Pahkitew Island. Naujasis sezonas startuos tik 2014 metų rudenį, kuriame bus pristatyti keturiolika visiškai naujų dalyvių. Veiksmas taip pat vyks naujoje vietoje, kadangi ankstesniojo sezono pabaigoje Wawanakwa salą susprogdina.

Įdomu tai, kad šiame seriale visuomet yra dvi pabaigos: kanadietiška ir amerikietiška su skirtingais nugalėtojais. Šiame seriale kaip ir priklauso yra dramos, intrigų, melo, meilės trikampių, personažų/charakterio evoliucijos.

Šis serialas mane užkabino savo arklišku humoru. Vedėjas Chris nesirūpina niekuo kitu kaip tik savo gerove, taupo pinigus visur kur tik gali ir mėgaujasi dalyvių kančiomis. Geresnę realybės šou parodiją vargu ar galima sukurti.

Kaip trūkumą reikėtų paminėti, jog labai lengva atspėti, kurie veikėjai iškris pirmose serijose, jų charakteris nebūna išvystinas, jie elgiasi labai nedraugiškai, nepagarbiai kitų atžvilgiu.

Serijos ilgis: 22 min.

Sezonų skaičius: 6

Epizodų skaičius: 120

Kūrimo metai: 2007 - ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę