Animacija. Ugly americans

Šis serialas suteikia žodžiui nepadorus naują reikšmę.

Kalbant apie šitą serialą pirmiausiai reikia pristatyti pasaulį. Veiksmas vyksta alternatyvioje visatoje, kurioje tarp žmonių gyvena zombiai, vampyrai, vilkolakiai, demonai ir kiti pusiau žmogiški padarai, kuriuos geriau pamatyti savo akimis. Šioje visatoje vietoj Vietnamo karo įvyko zombių karas.

Pagrindinis serialo veikėjas yra Mark Lily, dirbantis Integracijos departamente, miegantis su savo viršininke demone Callie Maggotbone ir gyvenantis su kambarioku zombiu Randall Skeffington.

Pagrindinis Mark darbas yra integruoti nepritampančius prie visuomenės keistus padarus, dažnai padariusius didesnio ar mažesnio dydžio nusižengimus. Mark yra didelis optimistas ir dažnai iš savo klientų tikisi daugiau, nei jie gali realiai padaryti.

Jam teoriškai turėtų padėti jo kolega burtininkas Leonard Powers, tačiau dažniausiai jis savo magija naudojasi asmeninei naudai, o ne visuomenės gerovei. Vienas iš dažniausių magijos panaudojimo būdų yra asmeninis masažuotojas.

Ne visi pritaria Mark darbo metodams. Didžiausias priešininkas yra Francis Grimes, kuris atstovauja to paties departamento jėgos struktūras ir labiau norėtų visus ne žmones medžioti, o ne integruoti.

Mark kambariokas Randall, kuris zombiu tapo dėl neteisingų priežasčių, irgi dažnai pridaro įvairių nesąmonių.

Serialas parodijuoja žmonių problemas perkeldamas jas nevisai žmogiškoms būtybėms. Pavyzdžiui rasizmas yra nukreiptas kalmarus. Seriale gausu nepadorios kalbos, užuominų bei vaizdų. Vienoje serijoje Randall penis neapsikentęs sekso su tosteriu nusprendžia pabėgti.

Paprastai aš nemėgstu bajerių apie aną galą, pošlybių ir keiksmažodžių, tačiau šis serialas mane kažkodėl užkabino.

Geriausia serija. Pasirinkau pirmo sezono ketvirtą seriją „Blob Gets Job“, jei atmintis manęs neapgauna, tai vienintelė padori serija. Mark ir Randall važiuoja aplankyti Randall tėvų, kurie nežino, kad jų sūnus tapo zombiu. Negana to, Randall tėvas yra zombių karo veteranas. Tuo tarpu Leonard bando integruoti Blob į visuomenę, tačiau jam nesiseka.

Serijos ilgis: 22 min.

Sezonų skaičius: 2

Epizodų skaičius: 31

Kūrimo metai: 2010-2012

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę