Animacija. Blue period

Ar jums patinka piešimas?

Didžioji dalis pirmos serijos yra skirta parodyti pagrindinio veikėjo Yatora Yaguchi dabartinį gyvenimą. Toks turėtų būti kiekvieno moksleivio/studento gyvenimas: po barus iki aušros, tuomet į paskaitas. Kažkur pakeliui paruošiant namų darbus ir galiausiai turint gerus pažymius mokykloje.

Žiūrėdamas tokį vaizdą aš galvojau, kad tai dar vienas serialas apie moksleivius ir vos jo nemečiau, bet serijos gale Yatora susidomi piešimu. Jį ypač sužavi/įkvepia Maru Mori paveikslas. Vaikinas niekada gyvenime nepiešęs nusprendžia, kad jis stos į Tokijo dailės akademiją, kuri priima kiekvienais metais mažiau nei 5% norinčių.

Šis serialas yra apie tai kaip vaikinas mokosi piešti paveikslus. Kai žiūrite kokį nors superherojų serialą, yra vienas blogiukas su kuriuo superherojus visą laiką kovoja. Čia nėra blogiuko ir vis dėl to serialas yra labai įdomus ir įtraukiantis. Norisi žiūrėti vieną seriją po kitos.

Iš tiesu, tai nėra serialas apie piešimą, tai yra serialas apie gyvenimo prasmės/tikslo paieškas jauname amžiuje. Tos paieškos yra perteiktos per vaikiną, kuris mokosi piešti ir jį supančius draugus.

Kaip serialo trūkumą reikėtų paminėti, kad sunku suprasti laiko tėkmę. Vienoje serijoje Yatora yra antrakursis, o kitoje žiūrėk jau trečiakursis. Nėra kaip pajausti kiek laiko tarp serijų praėjo, bet serialas neatrodo šokinėjantis, jis yra nuoseklus, viskas vyksta taip kaip ir turėtų vykti. Galbūt dar vienu trūkumu galima būtų įvardinti tai, kad antraeiliams personažams duodama per mažai laiko atsiskleisti, tačiau jų pasirinkimai, apie kuriuos mes sužinome yra nemažiau įdomus nei pagrindinio veikėjo ir labai gerai rišasi į gyvenimo prasmės paieškas.

Dar tik metų pradžia, tačiau tai gali būti geriausias šių metų serialas. Aš mėgstu netradicinių temų serialus kaip pavyzdžiui: Run with the wind, Chihayafuru, Barakamon ir šis serialas yra tikrai nuostabus bei nusipelnė mano geriausių rekomendacijų.

Dar keletas pastabų. Nuo pat serialo pradžios laukiau kada Yatora nupieš Maki Kuwana paveikslą, bet, deja, jis to niekada nepadarė.

Blue period yra vadinamas Picaso paveikslų rinkinys tarp 1901 ir 1904 metų. Tai yra periodas pilnas netikrumo. Picaso po draugo savižudybės pasinėrė į depresiją ir paišė daugiausiai naudodamas mėlynas spalvas. Tuo metu niekas nenorėjo pirkti tokių paveikslų, todėl nukentėjo Picaso finansai, tačiau dabar tai yra vieni iš geidžiamiausiu Picaso paveikslų.

Serijos ilgis: 24 min.

Epizodų skaičius: 12

Kūrimo metai: 2021

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)