Animacija. Run with the wind

Kas galėjo pagalvoti, kad anime apie bėgimą bus įdomu žiūrėti?

Haiji Kiyose yra labai optimistinis vaikinas, kuris atsigauna po kojos traumos. Jo svajonė visuomet buvo bėgti Hakone Ekiden.

Hakone Ekiden yra tikros varžybos Japonijoje. Tai yra dviejų dienų varžybos tarp Tokyo ir Hakone. Pirmą dieną paprastai sudaro 107.5 km, antrą 109.6 km. Visa trasa padalinama po penkias atkarpas kiekvieną dieną, todėl bėgimo komandą turi sudaryti dešimt žmonių. Varžybose gali dalyvauti tik dvidešimt universitetų komandų. Pirmą dešimtuką yra komandos kurios praėjusiais metais užėmė top10 vietas. Viena komanda sudaroma iš geriausių studentų, kurie nepateko į varžybas su savo komandomis. Devynios vietos atitenka geriausioms komandos iš kvalifikacinių varžybų.

Kaip galite suprasti, tai labai sudėtingos lenktynės į kurias labai sunku patekti naujai komandai.

Seriale rasite dešimt vaikinų su labai skirtingais charakteriais, visų jų nepristatinėsiu tik kelis labiau ypatingus personažus.

Haiji Kiyose yra ketvirto kurso studentas ir svajojo dalyvauti Hakone Ekiden nuo pirmo kurso, kuomet jis lėtai pradėjo rinkti savo komandą. Šie metai jo paskutinis šansas dalyvauti varžybose. Pakvietęs į komandą Kakeru, jis pagaliau turi dešimt vaikinų.

Kakeru Kurahara yra buvęs geriausias bėgikas mokyklos laikais, laimėjęs daugybę apdovanojimų bei pasiekęs naujus rekordus. Jis mėgsta bėgimą, kiekvieną kartą kai susiduria su kokia nors problema, jis tiesiog bėga. Paskutiniu metu jis turėjo finansinių problemų, todėl Haiji kaip tik jį sutiko bėgantį po vagystės parduotuvėje.

Akane Kashiwazaki, savo komandos draugų pravardžiuojamas Princu, yra manga fanatikas. Jo kambarys pilnas manga knygų, atrodo kaip sandėlis. Jo mėgstamiausias laisvalaikis yra su savo draugais aptarti tik perskaitytas mangas. Savaime supranta jis neturi jokios fizinės formos ir noro bėgti. Jo forma yra pati blogiausia iš visų komandos narių.

Realiame pasaulyje komanda turinti Princą niekada negalėtų dalyvauti tokiose varžybose kaip Hakone Ekiden. Ir nors kitų studentų sportinė forma yra geresnė, realybėje daugelis jų irgi negalėtų dalyvauti tokiose sudėtingose varžybose.

Serialas yra gana lengvas ir atpalaiduojantis. Jūs pamatysite bėgimą įvairiomis oro sąlygomis, apšilimus bei mankštas. Tačiau taip pat, kaip ir priklauso geram serialui, jūs pamatysite konfliktus tarp komandos draugų bei su kitomis bėgikų komandomis.

Serijos ilgis: 23min

Epizodų skaičius: 23

Kūrimo metai: 2018 - 2019

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)