Animacija. BNA

Aš tikėjausi, kad šis serialas bus panašus į Beastars, deja… Tai nereiškia, kad šis serialas yra blogas, tik, sakykim, jis yra visai šeimai, o ne suaugusiems. Jeigu Zootopia būtų serialas, greičiausiai būtų kažkas panašaus į šį.

Šiame pasaulyje gyvena žmonės ir gyvūnžmogiai. Deja, dėl nežinomų priežasčių visi žmonės nekenčia gyvūnžmogių. Kad išvengtų išpuolių bei kitais būdais reiškiamos neapykantos visi gyvūnžmogiai plūsta į Anima miestą. Anima miestas yra vienintelė vieta pasaulyje, kur visi gyvūnžmogiai gali rasti sau vietą. Anima miestas buvo įkurtas dėka finansavimo, kurį dosniai skyrė Sylvasta Pharmaceuticals. Ir mes visi žinome, kad filmuose korporacijos būna tik blogos.

Anima miestas iš tiesu nėra joks rojus, tai dar vienas, eilinis miestas pilnas sukčių, apgavikų, vagių ir kitokio tipo nusikaltėlių.

Pagrindinė serialo veikėja yra Michiru Kagemori. Ji buvo normali moksleivė, kol vieną dieną be paaiškinimų priežasčių staiga tapo meškėnu. Bijodama žmonių neapykantos jinai atvyko į Anima ir suprato, kad gyvenimas čia nėra niekuo lengvesnis nei eiliniame žmonių mieste.

Michiru mano, kad jinai susirgo/užsikrėtė liga, kuri paprastus žmones paverčia gyvūnžmogiais, tačiau mergina nėra paprastas gyvūnžmogis, jinai turi ypatingų galių, kurios jai padeda išgyventi nepalankiose situacijose.

Michiru nori pasveikti ir grįžti į normalų gyvenimą.

Antrasis veikėjas yra Shirou Ogami – vilkas su neįtikėtina uosle. Jis gali ištirti nusikaltimą vien tik apuostydamas nusikaltimo vietą. Tačiau Shirou nėra policininkas, jis dirba tiesiogiai merui ir vykdo jo nurodymus.

Visas serialas sukasi apie tai, kad meras turi naują užduoti Shirou: ištirti kokią nors nelegalią veiklą. Savaime suprantama, kaip atsakingas ir pareigingas suaugęs Shirou eidamas į pavojingas vietas neima Michiru, tačiau mergina vis tiek sugeba įsipainioti į visus tyrimus.

Vienas dalykas, kuris man nepatinka šitame seriale, tai, kai Michiru reikia paaiškinti kaip pasaulis veikia Anime mieste, tiesiog iš niekur atsiranda Marie Itami – audinė, kuri užsiima įvairia nelegalia veikla. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad Marie padeda Michiru, bet jos pagalba visuomet sugrįžta kaip bumerangas ir Michiru nukenčia dėl to, kad susidėjo su Marie.

Dar vienas dalykas, kurio nepaminėjau, šiame seriale gyvūnžmogiai nėra gyvūnai, jie gali būti žmonės didžiąją laiko dalį ir tik, kai kas nors kėsinasi į juos, jie virsta gyvūnais.

Apibendrinant, tai yra originalus kūrinys tinkamas platesnei auditorijai. Ir jau yra kalbama apie antrą sezoną.

Serijos ilgis: 24min

Sezonų skaičius: 1

Epizodų skaičius: 12

Kūrimo metai: 2020 - ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)